Reklama
Reklama

Nick Sinckler wziął ślub ze swoim partnerem. W Polsce pojawiły się problemy

Amerykański piosenkarz Nick Sinckler (41 l.) w Polsce karierę zaczynał w chórkach u Kayah. Kilka lat później wspólnie wydali utwór na Miesiąc Dumy osób LGBT "Kochaj różnym być". Chociaż Nick nigdy nie ukrywał swojej orientacji seksualnej, W Polsce wciąż mierzy się z dyskryminacją. Jak ujawniony, czarnoskóry gej znalazł się w Polsce i co myśli o sytuacji w naszym kraju? Sprawdźcie!

Nick Sinckler i sytuacja osób LGBT w Polsce

Ujawniony, czarnoskóry gej w Polsce? W dodatku zamężny!? Wydawać by się mogło, że Nick Sinckler nie będzie miał w naszym kraju łatwego życia. W rozmowie z "Repliką" wyjaśnia, jak do tego doszło, że przeprowadził się z Nowego Jorku do Warszawy. W Polsce szybko jednak odnalazł się za sprawą partnera. Przebywa tutaj od 14 lat, a karierę muzyczną zaczynał w chórkach u Kayah.

Niedawno w naszym kraju zrobiło się o nim nieco głośniej za sprawą wspólnego utworu, który Sinckler nagrał razem z Kayah. Tym razem Nick nie zajmował pozycji w chórkach, a stał się pełnoprawnym artystą. Razem z polską piosenkarką stworzyli utwór "Kochaj różnym być", który wypuścili w czerwcu z okazji Pride Month, czyli Miesiąca Dumy osób LGBT.

Reklama

Nick Sinckler. Z Nowego Jorku do Warszawy

Artysta jeszcze w Stanach miał bogate życie towarzyskie, a jego kariera rozkwitała. Rzucił studia nad biologią morską na rzecz robienia kariery, co wyszło mu zdecydowanie na dobre. Wspomina swoje początki w chórkach u Billy'ego Portera, znanego z serialu "Pose" i nowego "Kopciuszka".

Do Europy przyjechał w pogoni za karierą. Pierwotnie wybrał Monachium, gdzie osiadł w 2006 r. W Polsce znalazł się za sprawą... chłopaka. 

Chociaż związek artysty nie przetrwał, Sinckler postanowił, że zostanie w Polsce.

Sinckler: gdybym wziął ślub z Polakiem, miałby prawo do stałego pobytu

Nick Sinckler swojego nowego partnera, Michała, również poznał w Polsce. Po 3 latach znajomości mężczyźni wzięli ślub w USA. Ślub był na wpół polski, a na wpół karaibski. Rodzinie artysty bardzo podobały się oczepiny i wszelkie przyśpiewki, po których trzeba było napić się alkoholu.

Sinckler dobrze się czuje w Polsce i chce tu mieszkać. Niestety, ze względu na to, że wziął ślub z mężczyzną, co w Polsce wciąż nie jest respektowane, nie może ubiegać się o kartę stałego pobytu.

Zobacz także:

Przemysław Czarnek wprowadza... nowy przedmiot do szkół!

Zofia Zborowska szlocha na Instagramie i błaga o pomoc. Straszne, co się stało

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nick Sinckler | Kayah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy