Reklama
Reklama

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

Dorota Zawadzka opublikowała na Twitterze zdjęcie, za które nieźle jej się oberwało. Nie poszło o metody wychowawcze, ani wskazówki dla rodziców. Tym razem Superniania poruszyła temat pieniędzy, a dokładnie "paragonów grozy".

Dorota Zawadzka uwielbia wbijać szpilę, poruszać drażliwe kwestie, czy prowokować dyskusje. Zazwyczaj tematy tych internetowych "rozrób", jakie powodują jej wpisy, są związane z wychowywaniem dzieci, poradami dla rodziców lub bieżącą sytuacją polityczno-społeczną. Pod postami błotem obrzucają się już nie tylko ojcowie i matki, bo czasy, gdy Zawadzka była tylko panią psycholog, już dawno minęły.

Dorota Zawadzka i paragon grozy

Zapewne nikogo nie zaskoczyło, gdy Superniania opublikowała zdjęcie "paragonu grozy". Już wcześniej ten temat przewijał się w mediach społecznościowych, zwłaszcza w okolicy lata, gdy polskie nadmorskie miejscowości wręcz "kosiły" wczasowiczów, a pobyt nad Bałtykiem, był droższy niż wakacje all inclusive za granicą. 

Z tą różnicą, że ten rachunek, wcale nie wiał grozą... Psycholożka nazwała go jednak "przegięciem" i dodała, że kiedyś za te kwoty można było zjeść obiad dla dwóch osób. Być może pani psycholog przeoczyła, co dokładnie się na nim znajdowało, ale internauci mają uważniejsze oczy i sokoli wzrok.

Reklama

Nie trzeba było długo czekać na komentarze. Posypały się jeden po drugim. 

Waszym zdaniem, to normalne ceny, czy jednak wieją "grozą"?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Emil Stępień do matki Dody: jest "pedofilką i zoofilką"

Wrocław. Areszt dla podejrzanego o podpalenie radiowozu

Księżniczka Amalia Windosr przyłapana z... piwkiem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Zawadzka | paragony grozy
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy