Reklama
Reklama

Nerwowa reakcja Karpiela-Bułecki. Nie hamował się. "Brak szacunku"

Sebastian Karpiel-Bułecka nie jest fanem imprezy sylwestrowej organizowanej przez TVP w Zakopanem. Przeciwnie – ostro ją skrytykował. Muzyk w najnowszym wywiadzie podał cały szereg argumentów przemawiającym za tym, że jest ona szkodliwa dla otoczenia. Nie gryzł się przy tym w język.

Sebastian Karpiel-Bułecka uderza w Sylwestra TVP

Sebastian Karpiel-Bułecka na co dzień mieszka z żoną Pauliną i dziećmi w Warszawie, ale na Podhalu także ma swój dom i często tam bywają całą rodziną. Nic więc dziwnego, że dobro górskiego krajobrazu leży mu na sercu.

W najnowszym wywiadzie ostro skrytykował imprezę sylwestrową organizowaną przez TVP właśnie w Zakopanem. Jego zdaniem, jest ona niekorzystna dla otoczenia z wielu powodów, a jednym z nich jest poniszczony krajobraz.

"Nie lubię tej imprezy. (...) Nie lubię tego, że zostaje zadeptana Równia Krupowa, która po imprezie tonie w błocie" - wyznał w wywiadzie dla "Wyborczej".

Reklama

Przyznał też ze skruchą, że raz sam wystąpił na tej imprezie, jednak szybko poszedł po rozum do głowy.

Karpiel-Bułecka ostro o "poprzebieranych za górali" muzykach disco-polo

Ale nie tylko poniszczony krajobraz przeszkadza Karpielowi. Wokalista Zakopower zwraca też uwagę na - jego zdaniem - brak szacunku do kultury góralskiej podczas imprezy sylwestrowej TVP.

"Kiedy widzę zespoły disco polo grające z półplaybacku, to zalewa mnie krew. A kiedy zobaczyłem, że poprzebierali tych muzyków za górali, to już naprawdę trafił mnie szlag" - nie gryzł się w język w tym samym wywiadzie.

Jak sam przyznał jest tylko jeden plus tej imprezy. Mianowicie, pracownicy TOPR mają wówczas o wiele mniej pracy, gdyż ludzie bawią się na sylwestrze, a nie chodzą po górach.

Zobacz też:

Pilne wieści z domu Karpiela-Bułecki. Padło słowo "rozwód", i taki finał

Gala Marki Roku 2023. Najciekawsze kreacje: Doda, Kręglicka, Deeds, Kurowska, Tadla

Dawno niewidziany Sebastian Karpiel-Bułecka. Zachwyca szczupłą sylwetką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy