Reklama
Reklama

Nawet nie zdążył się rozwieść, a tu takie wieści ws. Wellman. A jednak, to oficjalne

Dorota Wellman to znana i lubiana gwiazda "Dzień Dobry TVN", która słynie też z tego, że dość niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że każde tego typu wyznanie to łakomy kąsek dla mediów plotkarskich. Jednak historia związana z walką z inną kobietę o tego samego mężczyznę, wprost zadziwia. Tego po Dorocie chyba mało kto się spodziewał...

Dorota Wellman to uwielbiana gwiazda "Dzień Dobry TVN", które z powodzeniem prowadzi od lat u boku Marcina Prokopa

Dziennikarka prywatnie jest żoną Krzysztofa Wellmana, z którym idzie wspólnie przez życie od trzydziestu lat. Para doczekała się jedynego syna Jakuba. 

Reklama

Prezenterka rzadko opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Czasami jednak robi wyjątek. Tak też było jakiś czas temu, gdy wyjawiła, w czym tkwi sekret udanego małżeństwa. 

Jak się okazało, niewiele brakowało, by Dorota i Krzysztof wcale nie byli razem. Gdy się spotkali, on nadal był żonaty. Podjął decyzję o rozwodzie, ale to nie był koniec "problemów" zakochanej Doroty. 

Wellman "walczyła" o męża z inną kobietą

Wtedy pojawiła się bowiem jeszcze jedna kobieta, z którą musiała rywalizować o względy Krzysztofa. "Walka" była zacięta, ale wszystko skończyło się podczas wspólnego wypadu w góry. Rywalka Doroty założyła bowiem nowe buty, a to był błąd. Dorota oficjalnie wszystko potwierdziła.

"Wykończyły ją te buty. W połowie drogi odpadła, a ja zostałam" - wyznała w "Dobrym Tygodniu" Dorota.

Pytana o to, w czym tkwi sekret ich małżeństwa, ta bez zastanowienia odpowiada:

"Szczera wymiana zdań potrafi bardzo dużo załatwić. Niestety, wielu ludzi urządza sobie ciche dni, które do niczego dobrego nie prowadzą. Trzeba się wygadać, a nawet wykrzyczeć, by nie zniszczyć związku niedomówieniami. [...] Kto nie rozmawia z partnerem, ten może go stracić" - przyznała. 

Wellman radzi ws. małżeństwa

Na koniec podkreśliła, że warto ratować swoje małżeństwa, bo na starość możemy zostać sami.

"Warto ratować związki czy małżeństwa, bo ilość rozwodów powinna nas przerażać. Ja mam tego samego męża, wieloletnia nuda. Ale cieszę się, że tyle razem przetrwaliśmy. Mam taką nadzieję, że dożyjemy razem starości" - wyznała z nadzieją w głosi Dorota. 

Zobacz też:

Fani "Dzień Dobry TVN" o tej wpadce nigdy nie zapomną. Prokopowi pękły...

Dorota Wellman przerwała milczenie na temat stanu cywilnego syna. Oto co wyznała

Skórzyński zaliczył wpadkę w "Dzień Dobry TVN". To nie pierwszy raz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy