Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: co przepowiedziały im karty?

Nie jest tajemnicą, że w związku Nataszy Urbańskiej (39 l.) i Janusza Józefowicza (57 l.) od wielu lat on ma ostatnie zdanie. Ale karty mówią, że... parę może czekać mała rewolucja! Tak twierdzi wróżka, która wypowiada się dla „Twojego Imperium”.

Aktorka Natasza Urbańska jakiś czas temu sugerowała, że chciałaby mieć drugie dziecko. Ale jej mąż, choreograf Janusz Józefowicz bez entuzjazmu podchodzi do tego pomysłu. Czy będzie im dane po raz drugi zostać rodzicami? Wróżka Anna Kempisty postawiła tarota. 

Reklama

- Karty mówią, że jest odwrotnie, że to pan Janusz chciałby powiększyć rodzinę. Ale jego namowy raczej nie przyniosą efektów, bo pani Natasza, chociaż kocha dzieci, nie zapomina, ile kosztowało ją pierwsze macierzyństwo. Kolejne byłoby krokiem do tyłu, mogłoby zagrozić jej karierze, a mocno i wytrwale nad nią pracowała.  

Tarocistka przepowiedziała też zmianę układu sił w tym małżeństwie.  

- Pan Janusz na razie dominuje nad żoną. Jej każdy samodzielny ruch wywołuje w nim potrzebę przywołania jej do porządku. On też trzyma kasę i decyduje w sprawach finansowych. Ale wygląda na to, że w przyszłości pani Natasza uniezależni się od niego. Niedługo sprosta testowi na samodzielność, bo dostanie propozycję wyjazdu za granicę, która ją bardzo ucieszy, zaś zmartwi jej męża. Będzie zazdrosny o to, że oto pani Natasza stała się ważna, a jego przeoczono.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje