Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalie Portman urodziła

Natalie Portman (35 l.) 22 lutego powitała na świecie swoje drugie dziecko. Informacja ta utrzymywana była w tajemnicy.

Aktorka i jej mąż Benjamin Millepied są już rodzicami 5-letniego Alepha. Teraz rodzina powiększyła się o dziewczynkę, którą będzie nosiła imię Amalia.

Reklama

Co ciekawe, poród miał miejsce 22 lutego, tuż przed galą rozdania Oscarów, jednak oficjalne oświadczenie pojawiło się dopiero teraz. Czytamy w nim, że aktorka i jej córka są zdrowe i szczęśliwe.

Portman, która w tym roku nominowana była do Oscara za rolę w filmie "Jackie", nie pojawiła się na uroczystej gali. Jej rzecznik poinformował wówczas, że cieszy się ona z nominacji, jednak zabraknie jej na imprezie.

Oficjalnie drugą ciążę aktorka potwierdziła podczas występu w amerykańskim show telewizyjny "The Tonight Show" w listopadzie, dwa miesiące po Festiwalu Filmowym w Wenecji, w którym uczestniczyła.
Później przyznała, że miała nadzieję, iż nikt nie zauważy na czerwonym dywanie jej ciążowego brzuszka. W innym wywiadzie zdradziła, że oczekując pierwszego dziecka, odżywiała się dość niezdrowo i kalorycznie, zajadając się deserami. Przy drugiej ciąży postawiła na warzywa i zdrową żywność.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje