Reklama
Reklama

Natalia Siwiec znów zostanie mamą? Zaskakujące słowa siostry celebrytki

40-letnia Natalia Siwiec od pięciu lat jest szczęśliwą mamą uroczej dziewczynki o imieniu Mia. Celebrytka ma również dobre kontakty z nastoletnim synem męża. Nic nie wskazywało na to, że Mariusz i Natalia będą chcieli jeszcze mieć potomka, ale siostra modelki zaszokowała swoim wyznaniem i zasugerowała, że była miss Euro może niebawem znów być w ciąży!

Natalia Siwiec i jej zaskakujące decyzje

Natalia Siwiec już jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski do słonecznego Tulum, jednak nie zapomniała o swoich fanach z ojczyzny, a za pośrednictwem mediów społecznościowych raczy odbiorców malowniczymi fotkami z rajskich plaż. Oczywiście w Meksyku nie mogło zabraknąć jej bliskich, przyjaciół, męża i ukochanej córki. Niedawno rodzina modelki się powiększyła, gdyż jej siostra Malwina została mamą.

To właśnie ona zabrała głos w sprawie celebrytki. Kobieta pokusiła się o śmiałe stwierdzenia.

Reklama

Czyżby mamą miała zostać również Natalia?

Siostra Natalii Siwiec uważa, że celebrytka znów zostanie matką. Zaskakujące słowa

Natalia Siwiec 5 lat temu urodziła córeczkę. Mia jest jej oczkiem w głowie i wszystko wskazywało na to, że pociecha będzie jedynaczką. Jednak siostra Natalii wyjawiła, że modelka podczas zajmowania się siostrzeńcem znów poczuła instynkt macierzyński.

"Natalia myślała dość długo w tym temacie i chyba jeszcze ten temat całkowicie nie wygasł. Jak zobaczyła naszego małego syneczka, który ma 7 miesięcy, to widziałam, jak lampka w oku jej się zaświeciła i chyba zaczyna myśleć intensywniej w tym temacie" - wyznała na "Pudelku" Malwina.

Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy?

Przeczytajcie również:

Natalia Siwiec wylądowała pod kroplówką! Oto co się stało!

Natalia Siwiec walczy z hejtem: "Masz coś do zaprezentowania poza..." 

Natalia Siwiec po 10 latach zrywa z show biznesem! "To nie moje miejsce"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy