Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Siwiec jest w ciąży? "Dla niej to wielkie zaskoczenie"

​Natalia Siwiec (33 l.) jest w ciąży? Takie rewelacje opublikował jeden z tabloidów. Ponoć celebrytka o swoim błogosławionym stanie dowiedziała się podczas rehabilitacji. „Dla niej to wielkie zaskoczenie” – mówi informator gazety.

W grudniu 2014 roku jedna z gazet opublikowała fotkę Natalii Siwiec w warszawskiej galerii handlowej. Paparazzi wypatrzył, jak celebrytka kupuje test ciążowy! Później okazało się, że wcale nie spodziewa się dziecka. Jednak liczyła, że za jakiś czas się to zmieni. "Mam nadzieję, że z czapką Mikołaj przyniesie mi coś jeszcze. Taki bocian z czapką Mikołaja" - mówiła.

Reklama

Od tamtej chwili minęło sporo czasu, lecz rodzina Natalii i Mariusza nie powiększyła się. Tymczasem ostatnio znów głośno jest o tym, że lada chwila może się to zmienić.

Znajomy pary w "Fakcie" zdradza, że Siwiec jest w niespodziewanej ciąży. "Dla niej to wielkie zaskoczenie i niespodzianka" - opowiada.

Nie wiadomo, skąd informator tabloidu wysnuł takie wnioski, bowiem ukochany celebrytki, Mariusz Raduszewski, zaprzecza tym pogłoskom. "Ktoś zrobił sobie głupi żart" - stwierdza.

Mimo to tabloid brnie w zaparte. W gazecie można wyczytać, że Natalia o ciąży dowiedziała się podczas rehabilitacji złamanego ramienia.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje