Reklama
Reklama

Najpierw zwolnienie z TVP, a teraz to. Kajra przerwała milczenie i skomentowała nowego prowadzącego

Kajra i Sławomir to kolejne osoby, które pożegnały się z pracą w TVP, a program "Tak to leciało!" będzie prowadzony przez Kacpra Kuszewskiego. Po zwolnieniu Kajra w końcu przerwała milczenie i w wymownych słowach odniosła się do zmian, a także skomentowała nowego gospodarza show!

Początkiem roku w TVP zaszły zaskakujące zmiany, a z posadą pożegnało się wielu znanych prezenterów. Pracę u publicznego nadawcy straciły m.in.: gwiazdy "Pytania na śniadanie", w tym Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska i Izabella Krzan, a także KajraSławomir.

Reklama

Małżonkowie z powodzeniem prowadzili muzyczne show "Tak to leciało!", jednak prędko okazało się, że ubiegła edycja formatu była ich ostatnią. Ich miejsce zajął Kacper Kuszewski, którego już niebawem widzowie będą mieli okazję oglądać w programie.

Teraz głos w całej sprawie zabrała żona muzyka i wyjawiła, jak z jej perspektywy wyglądało pożegnanie się z dotychczasową pracą, a także zdradziła, jakie ma plany na przyszłość!

Kajra i Sławomir zwolnieni z TVP. Ich miejsce zajął znany aktor

Kajra i Sławomir od lat na scenie występują razem i niestety także wspólnie musieli pożegnać się z posadą w TVP. 40-latka niedawno przerwała milczenie i wyznała, że wcale nie jest zdziwiona takim obrotem spraw i spodziewała się, że kolejne odcinki programu powstaną bez jej udziału.

"Cześć, tu Kajra. My swoją przygodę z programem "Tak to leciało" zakończyliśmy w kwietniu 2023 roku, nagraliśmy wówczas dwie serie, które były, są pokazywane z dużym opóźnieniem. Bardzo się cieszymy z dużej oglądalności i popularności programu, za którą drodzy widzowie bardzo dziękujemy" - zwróciła się do fanów za pośrednictwem rozmowy z dziennikarzem serwisu "Plotek".

W tej samej rozmowie ukochana autora hitu "Miłość w Zakopanem" zaznaczyła, że obecnie nie tęskni za pracą w telewizji, za to z zespołem spełnia się w studiu nagraniowym i na koncertach. 40-latka dodała, że już niebawem na rynku ukaże się kolejna płyta Sławomira.

"My od ponad roku jesteśmy już w zupełnie innych muzycznych rejonach i tematach, włącznie, z tym że nasz album Sławomir "The Greatest Hits" okrył się diamentem, a kolejny jest w trakcie nagrywania. Efekty naszych działań i nieszablonowa twórczość muzyczna Sławomira - już za chwilę ujrzy światło dzienne" - podkreśliła w tym samym wywiadzie.

Przy okazji celebrytka pokusiła się o komentarz względem nowego prowadzącego i uznała, że wybór Kacpra to na pewno będzie strzał w dziesiątkę, gdyż ten idealnie nadaje się do takiej roli.

"Wybór Kacpra Kuszewskiego jest bardzo dobrym wyborem produkcji. Ma wspaniałe obycie sceniczne i muzyczne, będzie bardzo dobrym wsparciem dla uczestników, którzy są gwiazdami tego formatu. Życzymy Kacprowi i całej fenomenalnej produkcji doskonałej zabawy, radości z pracy i spotkań z niezwykłymi uczestnikami" - dodała.

Przeczytajcie również:

Wydawało się, że to tylko plotka. A jednak stało się. Sławomir i Kajra tracą posadę w TVP

Sławomir i Kajra oficjalnie ogłosili. Wyjaśniło się ws. rozwodu, a to nie koniec

Kuszewski ujawnił, co usłyszał od Królikowskiego. Po latach wciąż pamięta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kajra | Sławomir Zapała | TVP | Kacper Kuszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy