Reklama
Reklama

Najpierw głośne rozstanie, a teraz takie wieści o Grzeszczak i Liberze. Potwierdziła

Sylwia Grzeszczak i Liber byli parą nie tylko w życiu prywatnym, ale łączyły ich także sprawy zawodowe. Jak się okazuje, pomimo rozstania, w sferze zawodowej nadal tworzą zgrany duet, czemu dowodzi wpis na instastory.

Grzeszczak i Liber potwierdzili rozstanie

Sylwia Grzeszczak i Liber nigdy nie należeli do par, które epatują swoją prywatnością. Przeciwnie. Na temat sfery uczuciowej uparcie milczeli. Próżno szukać też słodkich zdjęć czy okładek gazet z ich udziałem. Zamiast tego, woleli trzymać swój związek z dala od show-biznesu.

Niestety, nie sprawiło to, że ich uczucie przetrwało. W drugiej połowie września poinformowali, że ich małżeństwo się rozsypało. Jeśli jednak ktoś myślał, że będą prać brudy, był w błędzie. Grzeszczak i Liber rozstali się w przyjaźni i, co więcej, nadal wspólnie pracują.

Reklama

W swoim oświadczeniu, w którym poinformowali o rozstaniu, jasno zdeklarowali, że nadal będą wychodzić razem na scenę i tworzyć muzykę. I póki co słowa dotrzymują.

Grzeszczak i Liber nadal pracują razem

Już niebawem Sylwia Grzeszczak zaprezentuje w całości swój nowy singiel. Piosenka ma się ukazać w styczniu. Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie fani dopytywali, kto napisał dla niej słowa do nowego utworu. Wokalistka wprost przyznała, że autorem jest jej były mąż, Liber. Tym samym para udowodniła, że między nimi nie ma żadnych nieporozumień i mimo rozstania, są w stanie dalej razem pracować.

Niestety, nie wszystkie pary są w stanie mieć ze sobą tak dobre relacje po rozstaniu. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, którzy wydawali się dla siebie stworzeni, nie rozstali się w przyjemnej atmosferze, a dziś zupełnie ze sobą nie rozmawiają. Tancerz wyznał nawet niedawno, że ma nadzieję, iż już nigdy nie będzie musiał rozmawiać z byłą żoną...

Zobacz też:

Sylwia Grzeszczak i Liber: rozstali się z jego inicjatywy? 

Sylwia Grzeszczak i Liber mieli poważne problemy. Czy raper miał romans?

Grzeszczak i Liber się rozwodzą. Uchodzili na najzgodniejsze małżeństwo w show-biznesie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Grzeszczak | Liber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy