Reklama
Reklama

Sylwia Grzeszczak i Liber mieli poważne problemy. Od plotek o jego romansie z inną piosenkarką aż huczało

Sylwia Grzeszczak i Liber zszokowali wszystkich. Po 9 latach małżeństwa, para ogłosiła rozstanie. Jak się okazuje, spore problemy ich związek przechodził już wiele lat temu. Otwarcie plotkowano o romansie Libera ze znaną wokalistką. Sylwia Grzeszczak reagowała wówczas na te doniesienia.

Sylwia Grzeszczak i Liber (Marcin Piotrowski) poznali się podczas castingu na wokalistkę. Tworzyli wspólnie piosenki, a z czasem narodziło się między nimi gorące uczucie, które długo ukrywali. Potwierdzili, że faktycznie są razem dopiero siedem lat później, na rok przed ślubem.

Sylwia Grzeszczak i Liber się rozstali. Para potwierdziła smutne wieści

Sylwia i Marcin uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Doczekali się córki Bogny. Byli małżeństwem przez 9 lat, w lipcu para obchodziła rocznicę ślubu. Zaledwie kilka tygodni temu wystąpili na scenie w Sopocie. Nic nie zapowiadało więc, że ich dalsza relacja jest zagrożona, a jednak.

Reklama

20 września 2023 roku zarówno Sylwia Grzeszczak, jak i Marcin Piotrowski opublikowali na swoich social mediach oświadczenie, z którego wynika, że ich małżeństwo właśnie oficjalnie przeszło do historii.

"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu. Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie" - wyjaśnili w publicznym oświadczeniu.

Czy Liber miał romans? Małżonkowie mieli poważne problemy

Chociaż Sylwia Grzeszczak i Liber starali się chronić swoją prywatność, to nie obroniło ich przed plotkami. Kilka lat temu głośno plotkowano o romansie Libera z inną znaną wokalistką Natalią Szroeder. 

 "Sylwia Grzeszczak nie cierpi Natalii. Uważa, że ciągle chce mącić w jej związku. Jej zdaniem młodsza gwiazdka próbowała flirtować z Liberem nawet wówczas, gdy ona już była jego narzeczoną. Powiedziała, że jeśli mąż się uprze i mimo to będzie pracował z Natalią, to ona już nigdy z nim nie nagra żadnej piosenki" - tak pisał "Fakt" w 2016 roku.

Po tym artykule wokalistka opublikowała na Facebooku wymowny post. Dodała zdjęcie swoje, Libera i Szroeder i napisała:

"Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się, że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej."

To uciszyło wieści o romansie tylko na chwilę. Co jakiś czas wracały plotki o relacji Libera i Natalii Szroeder. Wszystko ucichło, gdy piosenkarka nawiązała stałą relację z Quebonafide.

Zobacz też:

Fatalne wieści z domu Sylwii Grzeszczak i Libera. To koniec

Najpierw odwołano sprawę rozwodową, a teraz Warnke i Stramowski razem na premierze. Aktorka tłumaczy [POMPONIK EXCLUSIVE]

Królikowski nie chce "płacić" Opoździe i byłej teściowej? Komentarz mecenas rozwiał wszelkie wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Grzeszczak | Liber
Reklama
Reklama
Reklama