Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Najlepiej zarabiająca 19-latka w Polsce!

Tenisistka Agnieszka Radwańska w ubiegłym roku przekroczyła barierę miliona złotych zarobionych na korcie. To fenomen!

Krakowianka ma dopiero 19 lat, a już osiągnęła bardzo wiele. Jest najlepiej zarabiającą 19-latką w Polsce - pisze "Rewia".

Reklama

To ona pojawiła się na pierwszej stronie dziennika New York Times jako osoba, która ma szansę zostać największą gwiazdą światowego sportu! Mimo młodego wieku, wie, czego chce. Nie ukrywa, że chce być najlepsza: "Marzę, żeby zostać najlepszą tenisistką na świecie - mówi w rozmowie z magazynem.

Razem z siostrą są skazane na tenis, gdyż ojciec już od dziecka zaszczepiał w nich miłość do rakiety: "Trenowałem grupę dzieci, więc miałem porównanie. Teraz, co jakiś czas ktoś pyta mnie, czy na pewno nie mam więcej córek" - żartuje Robert Piotr Radwański, ojciec i trener młodych tenisistek.

Agnieszka karierą sportową pochłonięta jest bez reszty. Dla niej zrezygnowała ze wszystkiego, nawet z życia prywatnego: "Nie mam czasu na miłość" - mówi. Twierdzi, że wiedzie życie przeciętnej nastolatki, jednak wszyscy doskonale wiemy, że to nie prawda. Jest gwiazdą sportu!

Wiarę w siebie zdobyła wygrywając na korcie z ojcem. Dziadek tenisistki już kilka lat temu wyczuł czyhający w niej potencjał i sprzedał wszystkie drogocenne obrazy, by jego wnuczka miała wówczas za co trenować.

"Wszyscy wiedzą, że postawiłam na sport. Nie mam pojęcia, co mogłabym robić, gdyby nie tenis. Nauka to tylko ważny dodatek" - wyznaje.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | zarobki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje