Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Najgłośniejsze rozstania 2008

Kończący się 2008 rok obfitował w liczne burze uczuć w świecie show-biznesu. Romanse, które wyszły na jaw, rozbite rodziny, kochankowie porzuceni we łzach - mieliśmy okazję śledzić te ważne wydarzenia w życiu polskich i zagranicznych gwiazd.

Mimo że zwykle to hollywoodzkie gwiazdy celują w wywoływaniu skandali obyczajowych, trzeba przyznać, że nasi rodzimi celebryci stanęli w tym roku na wysokości zadania.

Reklama

Bez wątpienia najwięcej kontrowersji wzbudził rozwód Artura Boruca. Okazało się, że nawiązał romans z 23-letnią niedoszłą gwiazdką "Idola" jeszcze gdy jego żona była w ciąży! Katarzyna Boruc po porodzie nie wróciła do domu, mieszkała w nim już bowiem kochanka jej męża.

Zaskoczeniem dla wszystkich był rozpad 9-letniego małżeństwa Madonny i reżysera Guya Ritchie'ego. Piosenkarka słynie z trudnego charakteru, ale wydawało się, że wreszcie znalazła mężczyznę, który zdołał ją okiełznać. Niestety, wyszło jak zwykle.

Obecnie cała Polska żyje rozwodem Krzysztofa Ibisza. Drugi raz rozwodzi się po kilku latach małżeństwa i drugi raz zostawia żonę z małym dzieckiem. Najprawdopodobniej tym razem prezenter rzuca żonę dla swojej 21-letniej asystentki Pauliny..

Chyba jedynym publicznym rozstaniem, które wniosło więcej dobrego niż złego, jest zakończenie toksycznego związku przez Amy Winehouse. Piosenkarka staczała się na dno z powodu licznych zdrad męża Blake'a Fielder-Civila, aż w końcu zdołała powiedzieć: "stop!". Inna sprawa, że nic nie wskazuje na to, by artystka zaczęła teraz doprowadzać do porządku swoje życie.

Także Joasia Liszowska postąpiła, jak się wydaje, słusznie, rozstając się z narzeczonym Tadkiem Głażewskim w marcu tego roku. Chodziły plotki, iż mężczyzna jest o nią chorobliwie zazdrosny. Jeszcze teraz dochodzą nas słuchy, że Tadeusz jest zdecydowany za wszelką cenę odzyskać byłą dziewczynę.

Dla nikogo zaskoczeniem nie było rozstanie Paris Hilton i Benjego Maddena. Dziedziczka słynie z kolekcjonowania kochanków i, mimo jej deklaracji, nikt nie brał na poważnie zapewnień, że wreszcie chce się ustatkować.

Dość tajemniczy był koniec związku Izy Miko i Maćka Zakościelnego. Pojawiają się sprzeczne doniesienia: raz czytamy, że to Maciek był stroną porzuconą, raz, że to Iza nie jest w stanie pozbierać się po rozstaniu. Niektórzy podejrzewają, że ich związek był tylko marketingowym chwytem...

2008 rok wniósł wiele zmian do życia serialowej gwiazdki Oli Szwed. Dzięki zwycięstwu w "Gwiazdy tańczą na lodzie" i dojściu do finału w "Jak ONI śpiewają" 18-letnia Ola weszła na salony, gdzie kręci się wielu amatorów dziewczęcych wdzięków. Aktoreczką zainteresował się syn Tomasza Stockingera, a ta natychmiast odprawiła z kwitkiem Maćka Ducha, z którym jeszcze kilka tygodni wcześniej ochoczo pozowała do "miłosnej" sesji zdjęciowej.

Wyróżniliśmy chyba większość najgłośniejszych rozstań mijającego roku. Spuścimy taktownie zasłonę milczenia na rzekomy związek Jarka Jakimowicza z Jolą Rutowicz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje