Reklama
Reklama

Nagłe zwolnienie i choroba to dopiero początek. Opczowska nadała komunikat

Małgorzata Opczowska należy do grona dziennikarzy, którzy początkiem roku z hukiem zostali wyrzuceni z programu "Pytanie na śniadanie". Prezenterka nie miała okazji na wizji pożegnać się z fanami, jednak co jakiś czas za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje publiczność co u niej słychać.

Małgorzata Opczowska początek 2024 roku może zaliczyć do mało udanych. Dziennikarka z dnia na dzień dowiedziała się o stracie pracy w TVP, a następnie musiała zmierzyć się z problemami zdrowotnymi.

O swoich bolączkach na bieżąco informowała w sieci, a wierni fani dodawali jej otuchy. 36-latka w końcu nabrała sił, a także zdecydowała się przerwać milczenie i wyjawiła prawdę na temat wydarzeń z ostatnich miesięcy!

Reklama

Zwolnienie i choroba to dopiero początek. Opczowska przerywa milczenie

Małgorzata Opczowska po zwolnieniu i chorobie postanowiła przewartościować swoje życie i zacząć korzystać z wolności. Prezenterka nie ukrywa, że do tej pory każde jej działanie było zaplanowane, a gdy nagle straciła grunt pod nogami, to myślała, że zawalił jej się świat. Prawda okazała się być zupełnie inna.

Po nagłym zwolnieniu dziennikarka nie zamknęła się w sobie, wręcz przeciwnie, nabrała odwagi i pewności siebie. Z problemów wyszła silniejsza i o wszystkim opowiedziała na łamach "Twojego Imperium".

"Pamiętam moment, gdy w moim życiu kilka spraw się pokomplikowało. Przedtem moja szafa była pełna czerni i szarości. Nagle poczułam, że muszę mieć czerwoną sukienkę" - opisała swoją odwagę.

Małgorzata nie kryje, że czeka na lepsze chwile i jest pełna nadziei, że i takie w końcu nadejdą. Mało tego, zapewniła, że życiowe niepowodzenia nie podcinają jej skrzydeł, wręcz przeciwnie, z każdej sytuacji stara się wyciągnąć odpowiednią lekcję.

"W moim życiu prywatnym, jak i zawodowym, przechodziłam przez różne zakręty, ale zawsze starłam się z nich wyciągnąć lekcję na przyszłość" - podkreśliła w tej samej rozmowie.

Przeczytajcie również:

Przejmujące słowa Opczowskiej o chorobie. Lekarze do dziś nie znaleźli przyczyny 

Na korytarzach Woronicza aż huczy na temat ogromnych zarobków Marka Czyża. Dziennikarz pilnie zabrał głos

Fatalne wieści dla "Jaka to melodia". Na Brzozowskiego padł blady strach   

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Opczowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy