Danuta Martyniuk i jej mąż Zenon ostatnie tygodnie spędzają na wojażach po świecie. Najpierw udali się do Meksyku, by nieco się wygrzać na pięknych plażach.
Żona króla disco polo chwaliła się fanom widokami i meksykańskimi outfitami. Jej fotka w sombrero zrobiła furorę. Widać było, że wyjazd się udał, bo nie narzekała, jak to miało miejsce w przypadku wypadu do Paryża, skąd w popłochu uciekali.
Po dniach spędzonych w ciepełku Martyniukowie ruszyli do USA, gdzie Zenek dał serię koncertów świątecznych dla Polonii.
Zenek Martyniuk i Danuta mają kryzys? Koniec domysłów
Wielu zastanawiało się, co dzieje się z małżeństwem Zenka i Danuty, bo jakiś czas temu pojawiły się plotki o trawiącym ich związek kryzysie. Na szczęście ktoś nagrał ich ich z ukrycia podczas spaceru po Nowym Jorku. Wszystko się wyjaśniło:
"Jakiś czas temu w mediach mówiło się o rzekomym kryzysie w związku piosenkarza disco polo i jego żony. Pojawiały się informacje, że w małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Dziś wiemy już na pewno, jaka jest prawda. Wszelkie informacje o nieporozumieniach w związku Danuty i Zenka Martyniuków okazują się wyssane z palca. Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać wyraźnie, że para nie rozstaje się na krok" - donosi Świat Gwiazd.
Danuta trzymała męża za rękę jak zakochana nastolatka, a gdy jeden z fanów poprosił Zenka o zdjęcie, stała za nim z tyłu i czuwała, by żaden kieszonkowiec nie wykorzystał sytuacji. To pewnie doświadczenia wywiezione z Paryża, gdzie jak opowiadała, kradną na każdym kroku.
Zobacz też:
Górniak najpierw odcięła się od innych gwiazd a teraz dziękuje. I to komu
Sensacyjne wieści o Danielu Martyniuku. Zapadł wyrok w głośnej sprawie
Odchudzona Danuta Martyniuk kusi nóżkami na rajskiej plaży. Co za widok









