Reklama
Reklama

Na taką stawkę za koncert może liczyć Agnieszka Chylińska. Kwota zwala z nóg

Na brak pracy nie narzeka z pewnością Agnieszka Chylińska (47 l.). Piosenkarka nie zwalnia tempa i od lat utrzymuje status gwiazdy. Niedawno zdecydowała się nawet na wyjazd z kraju. Nic dziwnego, bowiem okazuje się, że za zagranie koncertu dla Polonii w USA można zgarnąć całkiem przyjemną sumkę. Oto szczegóły.

Agnieszka Chylińska wyjeżdża z kraju

Agnieszka Chylińska od trzech dekad cieszy się niesłabnącą popularnością. Jej styl muzyczny mocno się zmienił na przestrzeni lat, natomiast każda z jej odsłon artystycznych znajduje swoje grono odbiorców.

Ostatnio Agnieszka Chylińska zdecydowała się na dość radykalny krok i postanowiła rozwijać swoją karierę muzyczną także za granicą. Fanów jej twórczości za Oceanem nie brakuje, a bilety na koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Ta wyprawa wiąże się też ze sporym zarobkiem.

Reklama

Tyle za koncert bierze Agnieszka Chylińska

Okazuje się, że za koncert w USA, Agnieszka Chylińska może zgarnąć niebagatelną gażę. Choć 47-latka ma na swoim koncie już szereg zagranicznych występów, jak chociażby w Sztokholmie, Oslo, Dublinie czy Glasgow, to jednak ten za Oceanem może jej przynieść największy zarobek.

"Konto Agnieszki Chylińskiej zasili kwota 100 tysięcy dolarów, a to jeszcze nie wszystko. Podobnie jak poprzednio, i tym razem organizator pokryje koszty jej podróży oraz noclegu, nie zabraknie również wystawnych kolacji" - możemy przeczytać na portalu ShowNews. 

Niewielu artystów może liczyć na taką kwotę. Agnieszka Chylińska swoimi zarobkami deklasuje nawet polskiego króla disco polo - Zenka MartyniukaOjciec Daniela Martyniuka za koncert woła sobie 40 tysięcy, choć na ślubie syna pewnie zaśpiewał za darmo.

Potężna gaża, na jaką może liczyć Chylińska, wynika także z faktu, że jest ona profesjonalistką w każdym calu.

"Agnieszka jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie gwiazdorzą. Poza tym, że przylatuje zawsze ze swoim ochroniarzem, makijażystką i fryzjerką, to nie ma specjalnych wymagań. Nie w głowie jej imprezowanie po koncertach, już się wyszalała i idzie grzecznie spać. (...) Sama czasem z siebie żartuje, że jest już starszą panią" - podkreśla ShowNews powołując się na anonimowego informatora.

Zobacz także:

Niewiele osób widziało na oczy męża Chylińskiej. Nagle sama wyjawiła bolesną prawdę na jego temat

Wpadka TVN podczas wywiadu z Chylińską. Dziennikarka nie powściągnęła języka w porę

Poruszona Chylińska nie mogła już tego kryć. Na wizji padły mocne słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy