Reklama
Reklama

Monika Richardson nie kłamała o trzeciej ciąży! Sensacyjne plotki z Krakowa!

Monika Richardson (49 l.), czyli do niedawna "pani Zamachowska", po rozstaniu z aktorem Zbigniewem Zamachowskim znalazła pocieszenie w ramionach "milionera" Konrada Wojterkowskiego, którego wprost nie może się nachwalić. Zaraz po odejściu Zbyszka Monika udzieliła też zaskakującego wywiadu, w którym wyjawiła, że marzy o trzecim dziecku. Jak przyznała, z Zamachowskim nie chciała powiększać rodziny, ale teraz to co innego. Niespodziewanie temat ponownie wrócił, do czego przyczyniła się jej przyjaciółka z Krakowa, która ujawniła coś zaskakującego...

Była żona Zbyszka Zamachowskiego układa sobie życie u boku Konrada Wojterkowskiego, który stał się jej oparciem po rozstaniu z aktorem.

Ponownie pani Richardson w mediach przekonywała, że na nowo odżyła i w końcu jest szczęśliwa. Poprawie uległa także jej sytuacja finansowa, bo nowy ukochany ma głowę do biznesów.

Niedawno wspólnie zainwestowali w szkołę języków obcych na Ochocie, w której naucza sama Monika - angielskim i hiszpańskim włada bowiem perfekcyjnie.

Monika Zamachowska: Ze Zbyszkiem nie chciałam mieć dzieci

Jak donosi "Rewia", para chciałaby spełnić jeszcze jedno marzenie, o czym zresztą celebrytka już wspominała. 

W "rozwodowym" wywiadzie dla tygodnika "Wprost" oznajmiła bowiem, że chciałaby zajść trzeci raz w ciążę.

Reklama

"Jestem realistką i wiem, że to w kategoriach cudu trzeba traktować moje macierzyństwo. Ale kto zabroni marzyć? (...) Ja nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem. Intuicja i instynkt podpowiadały mi, że to nie jest jednak dobry pomysł" - wyznała. 

Z milionerem to jednak co innego, a jak czytamy w "Rewii", marzenia ostatnio wróciły ze zdwojoną siłą. Wszystko zaczęło się w Krakowie, gdzie pojechali odwiedzić znajomych.

Richardson: Przyjaciółka zdradza, czy jej rodzina się powięszy!

Tam mieli okazję obcować z małym Olivierem, synkiem ich znajomych, który skradł ich serce.

"Monika patrzyła z rozczuleniem, jak partner nosi go i zabawia, choć chłopczyk nie skończył miesiąca" - zdradza "Rewii" znajoma Moniki.

"Pomógł też malutkiemu pozbyć się czkawki. Wzruszył tym ogromnie Monikę. Byłby na pewno idealnym ojcem" - dodaje kobieta. 

Trzymacie kciuki?

Zobacz też:

Adam Zdrójkowski zmienia wizerunek! Koniec z grzecznym chłopcem. Ale przemiana!

Brytyjscy krytycy miażdżą film Patryka Vegi! Oglądaliście?

Pierwsze święta Elżbiety II bez księcia Filipa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy