Reklama
Reklama

Monika Miller odsłoniła wytatuowany dekolt. Wszystko na wiosennej ramówce Polsatu

Monika Miller (28 l.) to jedna z najszybciej zyskujących popularność polskich celebrytek. 28-latka. Jak na aspirującą gwiazdę przystało, postanowiła pojawić się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Na wydarzeniu zachwyciła swoim wyglądem. Wybrała taką stylizację, która podkreśliła jej liczne tatuaże.

Monika Miller - jak znalazła się w polskim show-biznesie?

Monika Miller w polskim show-biznesie znalazła się dzięki dziadkowi. Leszek Miller w wielu wywiadach opowiadał o swojej wnuczce, a nawet zabierał ją na imprezy branżowe. Dodatkowo charakterystyczny wygląd dziewczyny wzbudził ogromną sensację. Monika doskonale odnalazła się w celebryckim świecie. 28-latka próbowała swoich sił jako aktorka oraz influencerka. Social media są chyba jej konikiem, ponieważ na instagramowym koncie zgromadziła ponad 130 tysięcy wiernych fanów.

Reklama

Wiosenna ramówka Polsatu: Monika Miller pokazuje tatuaże

Monika Miller na imprezie ramówkowej pojawiła się w czarnej stylizacji. Dziewczyna miała na sobie szerokie spodnie, marynarkę wyszywaną cekinami oraz top wykonany ze strusich piór. W ręku trzymała małą torebkę.

Większość fotoreporterów obecnych na wydarzeniu zwróciła jednak uwagę na jej liczne tatuaże. Bluzkę, którą miała na sobie 28-latka, odkryła większość tych znajdujących się na dekolcie. Trzeba przyznać, że wzory są imponujące.

Monika Miller - wytatułuje sobie całe ciało?

Monika Miller jakiś czas temu chwaliła się w sieci tym, że zrobiła tatuaż na lędźwiach. 28-latka jest już posiadaczką sporej ilości tatuaży oraz kolczyków. To jednak nie przeszkadza jej w robieniu nowych zdobień. Czyżby chciała ozdobić wzorami całą sylwetkę?

Kolejny malunek, który znalazł się na ciele Miller, składa się z dwóch kolorów, czerwonego oraz czarnego. Tatuaż jest duży i wchodzi na pośladki.

Na fotografii, którą opublikowała Monika na swoim instagramowym koncie, widzimy ją siedzącą na welurowym krześle i dumnie wypinającą pupę. Celebrytka specjalnie na tę okazję założyła crop top i spodnie z niskim stanem, aby jeszcze bardziej pokazać wytatuowane części ciała.

Zobacz też:

Monika Miller skończyła 27 lat! Pokazała się w nowej odmienionej fryzurze po przeszczepie włosów

Monika Miller od lat budzi kontrowersje. Czym zajmuje się wnuczka Leszka Millera?

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy