Reklama

Reklama

Reklama

Monika Kuszyńska w drugiej ciąży? Jest komentarz menedżerki

Życie Moniki Kuszyńskiej (38) i jej męża Jakuba Raczyńskiego zmieniło się całkowicie półtora roku temu po narodzinach syna. Czy niebawem para zostanie po raz drugi rodzicami?

Od momentu, gdy na świecie pojawił się mały Jeremi, gwiazda z wielkim zaangażowaniem oddaje się wypełnianiu macierzyńskich obowiązków. Razem z ukochanym są pewni, że dziecko to największy cud, jaki ich spotkał.

Nic więc dziwnego, że niektórzy w dość długiej medialnej nieobecności artystki upatrują tego, że rodzina piosenkarki znowu może się powiększyć. Przecież w przypadku pierwszej ciąży wokalistka dopiero po narodzinach Jeremiego pochwaliła się swoim szczęściem.

"Na Żywo" udało się ustalić, co kryje się za tą nieobecnością. - Na razie Monika nie będzie udzielała więcej wywiadów. Teraz zależy jej na tym, by skupić się na rodzinie. Zaplanowane koncerty oczywiście odbędą się zgodnie z umową, ale nowych zobowiązań nie przyjmuje. Dopiero pod koniec wakacji ma w planach wejście do studia nagraniowego, gdzie zacznie przygotowywać nowy materiał. Może we wrześniu będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat - mówi Katarzyna Surmik, menadżerka Moniki.

Reklama

Artystka nie chce na razie wypowiadać się na temat powiększenia rodziny. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła jednak, że w kontekście syna bardzo boi się śmierci.

"Najgorszy w tym wszystkim jest lęk o niego. Nieraz spotykałam się z rodzicami, który doświadczyli straty dziecka. Kiedyś dużo łatwiej było mi z nimi rozmawiać, teraz takie spotkania bardzo przeżywam. Wtedy nie miałam tak rozbudowanej empatii. (...) Dziś jestem w takim miejscu, że znów nic nie wiem. Mam świadomość, że wszystko, co powiedziałam w przeszłości, wszystko, czego byłam tak pewna, nie jest już aktualne. Bardziej niż kiedykolwiek do tej pory rozumiem, że nic nie jest na stałe i nie można niczego i nikogo oceniać, dopóki się nie znajdzie w podobnej sytuacji" - powiedziała Monika Kuszyńska w rozmowie z magazynem "Sens".

***

Zobacz więcej materiałów:

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy