Reklama
Reklama

Mlynkova żegna Jana Nowickiego. Zamieściła poruszający wpis. Oto co wyjawiła o byłym teściu

Jan Nowicki przez kilka lat był teściem Haliny Mlynkovej. Wokalistka mimo rozwodu z Łukaszem Nowickim utrzymywała bardzo dobre kontakty z ojcem i dziadkiem swojego syna. We wzruszających słowach pożegnała Nowickiego.

Jan Nowicki zmarł 7 grudnia 2022 roku. Aktor miał 83 lata. W mediach pojawiło się wiele kondolencji i ciepłych słów pod adresem zmarłego aktora. Jedną z pierwszych osób, która zamieściła w sieci pożegnalny post była Halina Mlynkova (zobacz!).

Reklama

Halna Mlynkova żegna Jana Nowickiego

Halina Mlynkova była żoną Łukasza Nowickiego, syna Jana. W 2004 roku na świat przyszedł syn pary, Piotr. 8 lat później rozwód Mlynkovej i Nowickiego przeszedł do historii show biznesu jako jeden z najspokojniejszych, a byli małżonkowie od tamtej pory wypowiadali się o sobie nawzajem z delikatnością i szacunkiem. Jak wyjaśnił Nowicki w programie "Taka jak Ty" w TVP Kobieta, nie wyobraża sobie innej narracji:

"Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu. Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz 10 lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz, bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie". 

Od rozwodu z Nowickim w życiu Mlynkowej wiele się wydarzyło, jednak cały czas utrzymywała bardzo dobre relacje z byłym teściem Janem Nowickim. Darzyła go sympatią i szacunkiem. Kiedy pojawiły się smutne informacje o śmierci 83-letniego aktora, wokalistka zamieściła w sieci pożegnalny post. Podziękowała w nim Janowi Nowickiemu za bycie fantastycznym dziadkiem dla Piotra i za wszystko, co zrobił dla niej. 

"Ach Tato.... Dziękuję, za te wszystkie lata pięknej relacji. Dziękuję za Twoje książki, role filmowe, teatr, muzykę i słowo... Przede wszystkim dziękuję za bycie wyjątkowym, zupełnie niestandardowym Dziadkiem. Dzięki Twojemu bezkompromisowemu podejściu do życia, żyłeś na własnych zasadach i to też wpajałeś wnukowi" - napisała piosenkarka.

Halina Mlynkova podziękowała też ostatniej żonie Jana Nowickiego Annie Kondratowicz, za to, że opiekowała się aktorem w ostatnich latach.

Zobacz też:

Jan Nowicki: Płyną wstrząsające wieści o "nagłej śmierci". Zmagał się ze straszną chorobą! Na co zmarł ojciec Łukasza?

Halina Mlynkova przekazała ważne wieści. Chodzi o jej partnera Marcina!

Halina Mlynkova pokazała twarz synka. Leo właśnie skończył rok


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Nowicki | Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama