Reklama
Reklama

Młodsza żona Seweryna nie wytrzymuje jego tempa. Poskarżyła się mediom

Katarzyna Kubacka-Seweryn udzieliła wraz z mężem, Andrzejem Sewerynem (77 l.) wspólnego wywiadu Gazecie Weekend. Jak ujawniła, nikt raczej nie spodziewałby się, że mają taką dynamikę w związku, biorąc pod uwagę, że jest młodsza od męża o 19 lat.

Katarzyna Kubacka i Andrzej Seweryn są małżeństwem z 8-letnim stażem. Propagatorka kultury i organizatorka Festiwalu Filmowego "Spotkania Niezwykłe" jest piątą żoną aktora i pierwszą, z którą ma zamiar spędzić resztę życia. 

Reklama

Katarzyna Kubacka i Andrzej Seweryn: spontaniczny ślub w Rzymie

Poznali się na festiwalu filmowym w Maroku. Od niej zresztą dostał zaproszenie na tę imprezę, z dopiskiem "Ciepło pozdrawiam". To, jak wyznał po latach w "Twoim Stylu", przesądziło sprawę:

W 2015 r. wybrali się na wycieczkę do Rzymu, gdzie Seweryn, korzystając z romantycznych okoliczności, postanowił się oświadczyć. Ślub wzięli od razu, w polskiej ambasadzie. 

Żona Andrzeja Seweryna nie wytrzymuje jego tempa

Jak ujawnia Katarzyna Kubacka-Seweryn w udzielonym wspólnie z mężem wywiadzie dla "Gazety Weekend", według powszechnej opinii młodsza żona powinna być siłą napędową związku, tymczasem, u nich jest dokładnie odwrotnie:

"Proszę sobie wyobrazić, że czasem ja już nie mam siły, a on wciąż ją ma. Ja zmęczona siedzę wśród publiczności, a on przez dwie godziny gra monodram. Mimo że jestem trochę młodsza od Andrzeja, nie wytrzymuję jego tempa. Nie wytrzymuję też ilości bodźców. Bywa, że mam potrzebę zamknięcia się w kompletnej samotności. Nasz dom nad morzem daje mi tę szansę, jest otoczony zielenią i mogę tam nic nie robić, tylko być. Andrzej natomiast, gdy tylko przyjeżdżamy, idzie natychmiast przywitać się z naszymi przyjaciółmi. Cały czas jest na wysokich obrotach". 

Żona aktora zajmuje się jego sprawami zawodowymi, jednak, jak ujawnia, ostanie słowo ma zawsze jej mąż. Podobnie zresztą, jak w życiu prywatnym:

"Jestem agentką męża, prowadzę także częściowo jego kalendarz, chociaż Andrzej jest w tym dużo bardziej precyzyjny. Przez lata wypracował system zapisów, wykreśleń, oznaczeń. Sama jestem zadziwiona pokładami energii u mojego męża. Kto u nas prowadzi auto? Oczywiście Andrzej, ma też wyłączność na organizowanie na przykład wakacji czy naszej rocznicy ślubu . Ja się tym w ogóle nie zajmuję, ale oczywiście uwielbiam celebrować ten dzień. Andrzej ma niebanalne i bardzo ciekawe pomysły". 

Andrzej Seweryn i Katarzyna stworzyli patchworkową rodzinę

Andrzej Seweryn nie ukrywa, że energię zapewniają mu drzemki w ciągu dnia. Jego żona zaś, mając na co dzień do czynienia w takim wulkanem energii, szuka wytchnienia w medytacji. Ujawniła także, że jedynym aspektem życia męża, na który ma realny wpływ, jest jego ubiór. Takiego ideału kobiety Seweryn szukał przez kilka dekad. Przez ten czas zdążył się ożenić i rozstać z poznaną na studiach  Bogusławą Blajfer, Krystyną Jandą, Laurence Bourdil i pochodzącą z Libanu aktorką Mireille Maalouf. Obecnie tworzą z żoną patchworkową rodzinę. Jak wylicza Kubacka-Seweryn:

"Razem mamy pięcioro dzieci i pięcioro wnucząt. Ja mam dwie córki i dwoje wnuków, a mąż córkę, która ma trójkę dzieci, oraz dwóch synów. Gdy remontowaliśmy domek nad morzem, policzyłam, ile sypialni jest potrzebnych, byśmy się wszyscy zmieścili. Kubatura domu nie pozwoliła na swobodny remont, ale mamy szansę zamieszkać tam wszyscy w tym samym czasie. Tylko w większym przytuleniu. Zamysł jest taki, żeby był to dom rodzinny. Marzę, że kiedyś uda nam się zebrać wszystkich razem w jednym momencie, co nie jest łatwe, bo rozrzuceni jesteśmy w wielu odległych miejscach". 

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Seweryn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy