Reklama
Reklama

Misheel Jargalsaikhan rozstała się z facetem!

Słynna Zosia z "Rodziny zastępczej" ujawniła to dopiero teraz...

Misheel zdobyła olbrzymią popularność dzięki roli w hitowym serialu Polsatu, gdzie wcielała się w rolę Zosi, którą adoptowali państwo Kwiatkowscy. 

Po zakończeniu emisji "Rodziny zastępczej" Jargalsaikhan nie poszła w ślady "siostry bliźniaczki' Oli Szwed i zrezygnowała z celebryckiego świata. 

Wolała skupić się na nauce i studiach medycznych. Jakiś czas temu przypomniała o sobie biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami". 

Przy okazji zaliczyła też kilak ścianek. Media znów się nią zainteresowały. Na Isntagramie Misheel chwaliła się zdjęciami z ukochanym. Wyglądała na szczęśliwą i zakochaną. 

Okazuje się jednak, że to już przeszłość. Serialowa Zosia rozstała się z ukochanym, co bardzo przeżyła. W rozmowie z Plejadą przyznała, że rozstanie tak nią wstrząsnęło, że na rok zrezygnowała z wychodzenia na salony! 

"Na ponad rok zniknęła z mediów ze względów prywatnych. Po raz pierwszy w życiu się zakochałam. To miała być piękna, wspaniała miłość, dlatego poświęciłam wiele energii tej relacji. Życie pisze jednak swoje scenariusze. To jest bardzo świeża sprawa" - pożaliła się.

Reklama
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Misheel Jargalsajkhan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy