Reklama
Reklama

"Milionerzy". Jaki fryz wyróżniał włoskiego piłkarza Roberto Baggio?

Jaki fryz, oprócz umiejętności piłkarskich, wyróżniał włoskiego piłkarza Roberto Baggio?. Z takim pytaniem zmierzył się uczestnik kolejnej odsłony teleturnieju "Milionerzy".

Stacja TVN serwuje widzom powtórki 12. sezonu programu "Milionerzy". W 587 odcinku "MilionerówHubert Urbański zadał uczestnikowi pytanie za 20 tys. zł.

"Milionerzy". Jaki fryz wyróżniał włoskiego piłkarza Roberto Baggio?

 Jaki fryz, oprócz umiejętności piłkarskich, wyróżniał włoskiego piłkarza Roberto Baggio?

  • A - kucyk
  • B - pejsy
  • C - afro
  • D - dredy

Uczestnik nie znał odpowiedzi. Poprosił o koło - pól na pół. Zostały mu do wyboru odpowiedzi A i B. Zawodnik ostatecznie obstawiła odpowiedź A. Czy słusznie?

Reklama

Chcesz stanąć do finałowej rozgrywki? ROZWIĄŻ NASZ QUIZ, wybierz właściwe odpowiedzi i przekonaj się, czy milion w “Milionerach" byłby w Twoim zasięgu!

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o fryzurę Roberto Baggio

Roberto Baggio grał na pozycji napastnika. W 1993 roku zdobył Złotą Piłkę. Nosił charakterystyczną fryzurę z... kucykiem. Zatem odpowiedź A była prawidłowa.

Uczestnik wygrał 20 tys. i mógł grać dalej.

"Milionerzy". Kto wygrał milion?

19 września 2022 po raz piąty w historii tego programu padła główna wygrana. Zawodnik musiał odpowiedzieć na pytanie o kompozytora popularnego w Azji utworu "Modlitwa dziewicy". Szczęśliwym zwycięzcą został Tomasz Orzechowski, który uwielbia quizy i od lat bierze udział w teleturniejach. Dotychczas w "Milionerach" główna wygrana padła cztery razy. Milion złotych w polskiej wersji programu wygrali Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. We wrześniu ubiegłego roku czwartym milionerem został Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". 

Milionerzy to teleturniej, w którym prawidłowo należy odpowiedzieć na 12 pytań, aby wygrać główną nagrodę pieniężną w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, może skorzystać z 3. kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Zobacz też:

"Milionerzy". Biały krzyż rycerzy maltańskich jest podobny do herbu Wejherowa czy Malty?

Tomasz Orzechowski wygrał w "Milionerach", ale kasy już nie ma! Oto, co zrobił z wygraną

Zawodowo wygrywał w teleturniejach. Dziś jest bibliotekarzem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański | "Milionerzy" | teleturniej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy