Reklama
Reklama

"Milionerzy". Co zdjęli Mia Wallace i Vincent Vega do twista? Żakiet i marynarkę, okulary czy buty?

"Co zdjęli Mia Wallace i Vincent Vega do twista?" Z takim filmowym pytaniem zmierzyła się uczestniczka powtórkowego odcinka popularnego teleturnieju "Milionerzy".

Fanów teleturnieju "Milionerzy" czeka powtórka z rozrywki. TVN pokazuje kolejny raz 12 sezon gry. To właśnie w tym sezonie Tomasz Orzechowski wygrał milion. W 566 odcinku  "MilionerówHubert Urbański zadał uczestniczce pytanie za 5 tys. zł.

"Milionerzy". Co zdjęli Mia Wallace i Vincent Vega do twista?

Co zdjęli Mia Wallace i Vincent Vega do twista?

Reklama
  • A. żakiet i marynarkę
  • B. szalik i rękawiczki
  • C. okulary
  • D. buty

Uczestniczka poprosił o koło ratunkowe - pomoc publiczności.  Ostatecznie obstawiła buty, czyli odpowiedź D. Czy słusznie?

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o to, co zdjęli bohaterowie "Pulp Fiction" do twista

Mia Wallace i Vincent Vega to bohaterowie filmu "Pulp Fiction" Quentina Tarantino. W kultowej scenie tańczą twista do piosenki "You Never Can Tell" Chucka Berry'ego. Oboje zdejmują przed tem buty. Zatem odpowiedź D była prawidłowa.

Zawodniczka zdobyła 5 tys. złotych i mogła kontynuować grę w teleturnieju. 

Chcesz stanąć do finałowej rozgrywki? Rozwiąż nasz quiz, wybierz właściwe odpowiedzi i przekonaj się, czy milion w “Milionerach" byłby w Twoim zasięgu!

"Milionerzy". Kto wygrał milion?

19 września 2022 po raz piąty w historii tego programu padła główna wygrana.  Zawodnik musiał odpowiedzieć na pytanie o kompozytora popularnego w Azji utworu "Modlitwa dziewicy". Szczęśliwym zwycięzcą został Tomasz Orzechowski, który uwielbia quizy i od lat bierze udział w teleturniejach. Dotychczas w "Milionerach" główna wygrana padła cztery razy. Milion złotych w polskiej wersji programu wygrali Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. We wrześniu ubiegłego roku czwartym milionerem został Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". 

Milionerzy to teleturniej, w którym prawidłowo należy odpowiedzieć na 12 pytań, aby wygrać główną nagrodę pieniężną w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, może skorzystać z 3. kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Zobacz też:

"Milionerzy". Biały krzyż rycerzy maltańskich jest podobny do herbu Wejherowa czy Malty?

"Milionerzy". Kto nosi obrączkę ślubną na serdecznym palcu lewej dłoni?

Tomasz Orzechowski wygrał w "Milionerach", ale kasy już nie ma! Oto, co zrobił z wygraną

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Milionerzy" | teleturniej | Hubert Urbański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy