Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski: rozwód zatrząsł moim światem. Szczere wyznanie o trudnym rozstaniu!

Mikołaj Roznerski (37 l.) to aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" i filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Prywatnie związany jest z aktorką Adrianą Kalską (35 l.). Z poprzedniego związku ma również 10-letniego synka. Niedawno wyznał prawdę o rozwodzie rodziców. Opowiedział o odejściu mamy!

Mikołaj Roznerski to znany aktor i celebryta. Świetnie radzi sobie grając w serialach, filmach pełnometrażowych, czy na deskach teatru. W ostatnim czasie Roznerski podzielił się z fanami bardzo osobistą historią, która dotyczy jego dzieciństwa, dojrzewania oraz rozstania rodziców, które bardzo przeżył.

Mikołaj Roznerski wyjawił prawdę o rozwodzie

Mikołaj Roznerski ma opinię bad boya i łamacza serc. Przystojny aktor związany był m.in. z Martą Juras, Alicją Bachledą-Curuś, Olgą Bołądź, Marceliną Zawadzką. Pełnię szczęście odnalazł dopiero przy boku Adriany Kalskiej, z którą związał się na stałe. Fani nie wiedzą jednak, że Roznerski to bardzo wrażliwy mężczyzna, który w młodości przeszedł bardzo traumatyczne chwile związane z rozwodem rodziców. 

Reklama

Odejście ukochanej mamy

Roznerski miał 13 lat, gdy jego rodzice się rozstali. Jego mama postanowiła opuścić rodzinną miejscowość pod Wrocławiem, która kojarzyła jej się z awanturami i dramatyczną przeszłością. Chciała wynieść się z trójką dzieci, ale Mikołaj postanowił zostać z ojcem. Bał się, że mężczyzna zostanie już na zawsze samotny, bez wsparcia najbliższych. 

Wspólne życie z ojcem nie było łatwe, w szczególności w okresie dojrzewania.

Problemy w domu przełożyły się na zdrowie aktora. Zachorował na anoreksję i ważąc zaledwie 42 kg, trafił do szpitala.

Roznerski wyprowadził się z domu mając tylko 14 lat!

Mężczyzna w wieku 14 lat wyprowadził się z domu. Pomieszkiwał kątem u kolegów we Wrocławiu. Samodzielne życie nie było proste, a aktor wpadł szybko w złe towarzystwo. Dodatkowo często zmieniał szkoły i miał problemy z nauczycielami. W końcu poznał pedagogów z powołaniem, którzy wskazali mu drogę i dzięki nim skończył liceum. Gwiazdor wyznał, że w młodości bardzo potrzebował mamy, ale chciał udowodnić, że poradzi sobie sam.

Miłość do mamy

Roznerski przyznał, że jego mama - Pani Dorota jest jego największą fanką. Mają ze sobą bardzo dobry kontakt i silną więź. Dodał, że jego dzieciństwo nie było idealne, ale jest wdzięczny rodzicom za wszystko, co od nich otrzymał. 
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy