Reklama

Reklama

Reklama

Mikołaj Roznerski dementuje plotki!

Mikołaj Roznerski (32 l.) w końcu odniósł się do pogłosek o romansie z Alicją Bachledą-Curuś (32 l.).

Jakiś czas temu tabloidy doniosły, że związek aktora z jego koleżanką po fachu, Olgą Bołądź (32 l.), nie przetrwał próby czasu. Niedługo później pojawiły się pogłoski, że Roznerski szybko się pocieszył! W jego ramiona miała wpaść Alicja Bachleda-Curuś, z którą zagrał w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Dotąd żadne z nich nie chciało komentować doniesień kolorowych gazet. Aż do teraz!

Mikołaj Roznerski w rozmowie z "Twoim Imperium" postanowił wyjawić prawdę na temat ich relacji. "Pracowałem z Alicją i zostaliśmy dobrymi znajomymi, to wszystko" - powiedział. Jak się okazuje, od zawsze była jednak dla niego kimś wyjątkowym... "Alicja pracuje w show-biznesie od szóstego roku życia. Jest ikoną mego dzieciństwa. Może to głupio zabrzmi, bo jesteśmy w tym samym wieku, ale taka jest prawda" - wyznał.

Reklama

Dodał również, że świetnie im się razem pracowało. "Na planie filmowym było bardzo przyjemnie. Alicja, chociaż otacza ją aura gwiazdy międzykontynentalnej, jest niezwykle skromną, miłą i inteligentną kobietą z dużym dystansem do siebie".

Wygląda na to, że z ich romansu faktycznie nici. Roznerski zresztą zdążył już zawiesić oko na pewnej tajemniczej blondynce, z którą ostatnio przyłapali go paparazzi.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy