Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski walczy ze stereotypem „bawidamka”. Tak o nim mówią?

Michał Wiśniewski (49 l.) zdążył do tej pory ożenić się pięciokrotnie i dochować się pięciorga dzieci. Najstarsze skończyło właśnie 20 lat, a najmłodsze - półtora roku. Muzyk narzeka, że przez to, że od 26 lat ciągle się żeni, przylgnęła do niego łatka „bawidamka”. Cóż, to chyba nie najgorsze, co może o sobie usłyszeć…

Michał Wiśniewski po raz pierwszy wstąpił w związek małżeński w 1996 roku. Tak mu się spodobało, że od tamtej pory niemal bez przerwy się żeni.  Liderowi Ich Troje samotność jakoś nigdy się nie udawała. Pewnie dlatego słynie z  płynnego przechodzenia z jednego związku w drugi. Niecały rok  po rozwodzie z Magdą Femme  był już mężem Marty Wiśniewskiej. Ona z kolei posądzała swoją następczynię, Anię Świątczak o to, że czekała przyczajona na wycieraczce przed drzwiami, aż Mandaryna się spakuje i wyprowadzi. Jak wspominała w wywiadzie: 

Reklama

Niestety, szczęście Ani nie trwało długo.  Związek z Michałem dał jej do tego stopnia w kość, że po rozstaniu popadła w manię religijną, 

W czerwcu 2012 roku Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Czwarty życiu ślub zbiegł się w czasie z problemami zdrowotnymi. Kilka miesięcy wcześniej podczas rutynowej wizyty lekarskiej u Michała zdiagnozowano nowotwór.  Jak się okazało po upublicznieniu przez muzyka badań lekarskich, mógł on być wywołany przez nieleczony wirus HPV. Ostatecznie, po kilkumiesięcznym leczeniu, udało się ujarzmić raka.

Dominika wspierała go w walce z chorobą, a możliwość zarażenia nie zraziła jej do Michała, przynajmniej nie na tyle, by odwołać ślub. Jednak w przeciwieństwie do dwóch poprzednich żon muzyka nie zdecydowała się urodzić mu dziecka. Niewykluczone, że właśnie to mogło położyć się cieniem na ich związku. W marcu 2019 roku  Dominika  ujawniła na Facebooku, że kochający i wspierający ją podczas treningów do „Tańca z gwiazdami” mąż od trzech miesięcy gromadził w tajemnicy dokumenty rozwodowe. Zaskoczył ją pozwem sądowym akurat jak wróciła do domu, załamana odpadnięciem z programu. 

Michał Wiśniewski walczy ze stereotypami

Rok później był już po piątym ślubie z poznaną za pośrednictwem aplikacji randkowej Poli, samotnej matki czworga dzieci. Nowa małżonka nie dała się długo namawiać na urodzenie wspólnego dziecka. W styczniu 2021 roku na świat przyszedł Falco Amadeusz Wiśniewski.

To oznacza, że Wiśniewski jest, póki co, ojcem pięciorga dzieci. 20-letni Xavier i 19-letnia Fabienne pochodzą z drugiego małżeństwa muzyka, a 16-letnia Etiennette i 14-letnia Vivienne Vienna - z trzeciego, z Anią Świątczak.  Różnica wieku pomiędzy najstarszym spośród dzieci Wiśniewskiego  a najmłodszym wynosi 18 i pół roku. Michał ostatnio wyżalił się „Faktowi”, że przez to, że ciągle się żeni, ludzie na niego krzywo patrzą: 

Słyszeliście kiedyś, żeby ktoś nazywał Wiśniewskiego bawidamkiem? Wydaje się, że w użyciu częściej bywa inne określenie, odnoszące się raczej do jego entuzjazmu w dziedzinie przekazywania genów. 

Zobacz też:

Michał Wiśniewski nie zaprosił pierwszej wokalistki na jubileusz Ich Troje

Michał Wiśniewski chwali się pośladkami żony. "Zawsze chce być w cieniu"

Doda eksponuje pośladki. Fani: „Królowa jest tylko jedna”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy