Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski nie zaprosił pierwszej wokalistki na jubileusz Ich Troje

Michał Wiśniewski (49 l.) i Magda Femme (51 l.), pierwsza wokalistka Ich Troje, a zarazem pierwsza żona muzyka, od 10 lat pozostają w konflikcie. Cieniem na ich relacjach położyły się oskarżenia o zabójstwo i zarażaniem wirusem HIV. Rzeczywiście, po czymś takim trudno zachowywać się, jak gdyby nigdy nic…

Zespół Ich Troje świętuje w tym roku swój jubileusz. Oficjalne obchody 25-lecia istnienia zespołu odbędą się 13 sierpnia podczas drugiego dnia Festiwalu Piosenek Weselnych w Mrągowie. Impreza, organizowana przez telewizję Polsat, co roku przyciąga tłumy, podobnie jak zespół Ich Troje w czasach swojej świetności. 

Były to czasy, gdy Sylwester Latkowski kręcił o Wiśniewskim film „Gwiazdor”, a TVN zapłacił milion dolarów za możliwość podglądania prywatnego życia wokalisty Ich Troje i jego bliskich. Jak wspominał drugi z liderów zespołu, Jacek Łągwa w książce „Ich Troje. Biografia”, co wieczór zarabiali równowartość kawalerki w Warszawie, a ponieważ wynagrodzenie otrzymywali w gotówce, przez ich pokoje hotelowe przewijały się góry pieniędzy, pakowane w plastikowe torebki na artykuły higieniczne. 

Reklama

Od tamtej pory zarówno Wiśniewski, jak i Łągwa zdążyli ogłosić upadłość konsumencką. Jak w przypływie szczerości wyznał kiedyś Michał, udało mu się przehulać lekko licząc 35 milionów złotych. W Mrągowie będzie więc co świętować…

Michał Wiśniewski nie zaprosił Magdy Femme

Jak zapewniają organizatorzy koncertu, do Mrągowa zjadą wszystkie żony Michała Wiśniewskiego, jego dzieci oraz wokalistki, za wyjątkiem jednej. Lider Ich Troje nie zaprosił swojej pierwszej żony, a zarazem pierwszej wokalistki zespołu, z którą od dekady pozostaje w konflikcie. Co tam się działo!

Początki ich konfliktu sięgają onkologicznej diagnozy Wiśniewskiego. Po tym, gdy ujawnił, że ma raka, Magda (sprawdź!) oskarżyła go o to, że zaraża kobiety HIV-em. Wszystko przez to, że z opublikowanych przez muzyka badań wynikało, że przyczyną jego choroby mógł być wirus HPV, należący do grupy wirusów, mogących powodować choroby weneryczne. 

W odpowiedzi Wiśniewski wytknął jej, również używając skrótu myślowego, że unieszczęśliwiła swoją partnerkę, z którą była po rozstaniu z Michałem, „zabiła ojca” i ma „dziecko z próbówki”:

Przez jakiś czas panował pozorny spokój, aż do ujawnienia informacji o czwartym rozwodzie Michała. Femme znów nie wytrzymała i ze złośliwą radością poradziła mu hurtowy zakup pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego z korzystnym rabatem. 

W tej sytuacji może to i lepiej, że nie spotkają się w Mrągowie…Jak ujawnia w „Super Expressie” osoba zaangażowana w organizację imprezy:

Zobacz też:

Była wokalistka "Ich Troje" ujawnia prawdę. "Miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby"


Michał Wiśniewski pożalił się na pracę. Ma problem z ostatnią płytą Ich Troje?
Anna

Guzik szaleje na kajakach. Zapozowała w bikini

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje | Magda Femme | Jacek Łągwa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy