Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski pożalił się na pracę. Ma problem z ostatnią płytą Ich Troje?

Michał Wiśniewski (49 l.) ma niemałe doświadczenie w branży muzycznej. Prawie 30 lat przewodniczy zespołowi Ich Troje. Popularność przebojów zespołu Wiśniewskiego nie słabnie, niebawem na rynku ukaże się nowa płyta grupy, nad którą muzycy pracują w pocie czoła. Lider ma już tego dość. „Szlag mnie trafi” – pożalił się na Instagramie. Co go tak zdenerwowało?

Michał Wiśniewski ma dość swojej pracy?

Michał Wiśniewski czasem nie radzi sobie z presją czasu i wieloma zadaniami, które musi wykonać, mając w głowie termin, którego dotrzymać należy. Gwiazdor przez ostatnie tygodnie intensywnie pracował razem ze swoimi kompanami z zespołu, tworząc dla swoich fanów nową muzykę.

Praca w studiu wykończyła go na tyle, że postanowił ponarzekać na nią w sieci. Jak zaznaczył, od śpiewania w czterech ścianach woli występy przed publicznością. Wiśniewski przyznał, że nie może się doczekać, aż odwiedzi swoich fanów z Sopotu.

Reklama

Na dramatyczne wyznania Michała postanowiła odpowiedzieć jego żona, Pola Wiśniewska, która przypomniała mu o tym, że życiowy bieg nigdy się nie kończy, a jedno zobowiązanie szybko przeradza się w drugie - tak trwa błędne koło.

Myślicie, że Wiśniewski może liczyć na wsparcie ukochanej Poli?

Michał Wiśniewski - czerwone włosy podbiły Polskę

Michał Wiśniewski należy do grona ludzi renesansu, którzy mogą się pochwalić licznymi przymiotami i umiejętnościami. Piosenkarz nie skupia się jedynie na śpiewaniu, ale również pisz teksty, niekiedy gra w filmach i serialach, prowadzi telewizyjne show lub zasiada w jury, a przy tym od wielu lat pełni funkcję lidera zespołu Ich Troje, który założył z Jackiem Łągwą. Zespół nagrał już dziewięć albumów studyjnych i pracuje nad kolejnym.

Zobacz też:

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Halina Młynkowa tłumaczy się ze swojej dziwacznej stylizacji. "Wiedziałam, że tego nie zrozumieją"

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcia

Jak wypocząć na wakacjach i nie wydać fortuny? Sześć rad

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska | Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama