Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski chwali się pośladkami żony. "Zawsze chce być w cieniu"

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie pośladków żony w majtkach od kostiumu. Przy okazji zachęca ją do wyjścia z jego cienia. Zapomniał, jak to się kończyło poprzednio?

Michał Wiśniewski do tej pory zdążył ożenić się pięć razy. Jego pierwszą żoną był pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje Magda Femme. Ich związek pozostał bezdzietny. Druga żona, Marta, zwana Mandaryną (zobacz!), urodziła Michałowi dwoje dzieci:  Xaviera i Fabienne. Z kolei Etiennette i Vivienne Vienna pochodzą ze związku z  Anią Świątczak (posłuchaj!), którą Mandaryna oskarżyła w wywiadzie o to, że czekała na wycieraczce na jej wyprowadzkę

Reklama

Czwarta żona, Dominika Tajner wspierała Michała w walce z chorobą, ale nie dała się namówić na wspólne dziecko. Być może to właśnie zniechęciło do niej muzyka, który nie ukrywał, że marzy o dalszym powiększaniu rodziny. 

W marcu 2019 roku  Dominika  ujawniła na Facebooku, że kochający i wspierający ją podczas treningów do „Tańca z gwiazdami” mąż od trzech miesięcy gromadził w tajemnicy dokumenty rozwodowe. Zaskoczył ją pozwem sądowym akurat jak wróciła do domu, załamana odpadnięciem z programu. Rok po tym był już mężem poznanej na portalu randkowym matki czworga dzieci, Pauliny. 

Michał Wiśniewski zachwyca sie pośladkami Poli

Piąta żona nie dała się długo namawiać na urodzenie wspólnego dziecka. W styczniu 2021 roku na świat przyszedł Falco Amadeusz Wiśniewski, który jest piątym dzieckiem zarówno Michała, jak i Poli. 

Trzeba przyznać, że żona Wiśniewskiego nie wygląda na kobietę po pięciu ciążach i porodach. Michał najwyraźniej też jej pod wrażeniem jej figury, bo ostatnio zamieścił na swoim Instagramie zdjęcia Poli w kostiumie kąpielowym, ukazujące zgrabne nogi i pośladki. Muzyk i jego żona odpoczywają właśnie na Malcie. Wspólne zdjęcie Michał opatrzył komentarzem:

Zgadzacie się, że Pola powinna wyjść z cienia Michała? W przypadku poprzednich żon muzyka takie próby zawsze kończyły się fatalnie dla związku.

Zobacz też:

Mołek zatańczy w TZG? To nie koniec sensacji. Są kolejne nazwiska

Joanna Opozda publikuje nowe zdjęcie z synem. Tak wygląda ich "poranny rytuał"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama