Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski o wychowaniu córek. Padają słowa o kagańcu

Michał Wiśniewski (49 l.) jest ojcem pięciorga dzieci, w tym trzech dorastających córek, które powoli stają się kobietami. Jak wokalista Ich Troje radzi sobie z wychowaniem trzech nastolatek?

Michał Wiśniewski opowiada o wychowaniu dorastających córek

Michał Wiśniewski (posłuchaj!) znany jest ze swoich kontrowersyjnych związków. Obecnie jest mężem Poli Wiśniewskiej i wydaje się, że wreszcie znalazł prawdziwe szczęście. Owocem szalonych perypetii miłosnych muzyka jest gromadka dzieci, które niezmiernie kocha, co podkreśla na każdym kroku. O najstarszym Xavierze Wiśniewskim coraz częściej rozpisują się media plotkarskie, zwłaszcza odkąd związał się z Weroniką Fabijańska, zaś mały Falco ma zaledwie rok.

Reklama

Artysta jest także ojcem trzech dorastających córek. Fabienne ma już 19 lat i szykuje się do matury, Etiennette jest szesnastolatką i niedawno nagrała klip z tatą, z kolei najmłodsza Vivienne skończyła 14 lat i też ma za sobą nagranie piosenki (posłuchaj!). Dla wielu ojców moment, kiedy córki dorastają i zaczynają się kręcić wokół nich chłopcy, jest trudny. A jak znosi to Michał Wiśniewski? Szczegóły ujawnia na łamach "Faktu".

Piosenkarz wie, że nie może układać im życia, a wychowanie na sprowadza się do stosowania zakazów i nakazów.

Niedawno artysta nagrał utwór wraz ze swoją córką Etiennette "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Dla niego był to bardzo ważny dzień i zdecydowanie powód do dumy, czego oczywiście nie ukrywał.

A jak Michał Wiśniewski reaguje, kiedy wokół jego córek pojawiają się adoratorzy? Przyznaje, że stara się każdego przyjmować z "czystą kartą".

Zobacz też:

Młynarska oburzona kazaniem papieża Franciszka: "W***wiło mnie srogo"

Weronika Marczuk wie, jak umrze Putin? Przepowiednia ukraińskiej wróżki

Maryla Rodowicz odsłania nogi na Wielkanoc. Widać efekty operacji?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy