Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wrócą do siebie?

Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) jakiś czas temu poinformowała, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Wydawało się, że dla ich małżeństwa raczej nie ma już ratunku. Czyżby coś w tej sprawie się zmieniło?

W życiu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatnio nie układa się najlepiej. Niedawno okazało się, że mąż chce się z nią rozwieść. Zrozpaczona kobieta poinformowała o tym opinię publiczną. We wpisie na Facebooku oświadczyła, że Michał złożył pozew o rozwód. 

Reklama

Jakby tego było mało, niedawno na Tajner spadł kolejny cios. Jej 13-letni syn wylądował w szpitalu w ciężkim stanie. Ruszyła lawina spekulacji. Zastanawiano się, co konkretnie dzieje się z Maksymilianem. Wreszcie głos zabrała Dominika. 

"Ludzie! Trzy dni temu nie byłam pewna, czy mój syn będzie żył! Nie życzę nikomu tego, co czułam i czuję nadal. Stan Maksa poprawia się z każdą godziną, ale potrzebujemy teraz bardzo dużo spokoju, żeby wygrać wojnę z jakimś gównianym choróbskiem, które atakuje mojego syna. Nie są to żadne dopalacze ani substancje psychoaktywne. Nie godzę się na żerowanie na czyimś nieszczęściu!" - napisała we wpisie, który umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych.  

Okazuje się, że w tych trudnych chwilach może liczyć na... Michała Wiśniewskiego. Ojczym Maksymiliana odwiedza chłopaka w szpitalu i bardzo martwi się o jego zdrowie. 

Czy te okropne doświadczenia znów zbliżą do siebie małżonków? Niewykluczone. Fani pary doszukują się pozytywnych znaków w słowach nowej piosenki wokalisty. 

"Czasami myślę o tym, co było i bardzo chciałbym coś Ci powiedzieć. Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś. Było, co było, nie cofa się czas. Dzisiaj wiem, ze prawdziwa miłość przydarza się raz. Tyle długich dni byłaś obok, z nikim nie jest tak, jak z Tobą" - śpiewa Michał. 

W ten sposób chce coś przekazać żonie?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje