Reklama
Reklama

Michał Szpak w żałobie. Pożegnał bliską mu osobę

Michał Szpak (31 l.) kilka lat temu musiał zmierzyć się z wielką tragedią. Tuż przed Wielkanocą 2015 roku zmarła jego mama. Piosenkarz przez długi czas nie mógł dojść do siebie po tym tragicznym wydarzeniu. Teraz za pośrednictwem Facebooka poinformował o kolejnej wielkiej stracie. Aż serce się łamie!

Michał Szpak na dobre zadomowił się w polskim show-biznesie, po tym, jak zrobił ogromny szał w programie "X-Factor". Gdy pierwszy raz wszedł na scenę, nic nie zapowiadało jednak, że wokalista zrobi tak oszałamiającą karierę. Już po paru minutach został bowiem zaatakowany przez Maję Sablewską, której nie podobał się jego image.

Szpak nie zamierzał jednak rezygnować ze swojej artystycznej ekspresji i kontrowersyjnego wizerunku. Po latach na scenie można mieć wręcz wrażenie, że z roku na rok są coraz śmielsze. Jakiś czas temu wystąpił na scenie w staniku, a innym razem paradował w butach na obcasie.

Artysta nie boi się również odważnych i kontrowersyjnych wypowiedzi. Chętnie wypowiada się w kwestiach drażliwych dla społeczeństwa i aktywnie popiera środowisko LGBT. Szpak nie dzieli się jednak tak chętnie swoim życiem prywatnym.

Jakiś czas temu zrobił jednak wyjątek i w rozmowie z Bartoszem Sąderem z "Onetu" opowiedział o śmierci swojej mamy. Wrócił pamięcią do 2015 roku i wyznał, jakie emocje towarzyszyły mu podczas żałoby. Bardzo pomogli mu wtedy ludzie.

Szpak poinformował o śmierci ukochanej osoby

Reklama

Teraz Szpak podzielił się kolejną bolesną stratą. Na swoim profilu na Facebooku opublikował czarno-białe zdjęcie z mężczyzną. Michał nigdy nie ukrywał, że jest niezwykle związany ze swoją rodziną.

W najnowszym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" wspominał swoje dzieciństwo i opowiedział, że jego rodzina od zawsze była "konserwatywna i zarazem liberalna".

Pod postem Szpaka, fani od razu ruszyli ze słowami wsparcia. Nie zabrakło ciepłych słów podnoszących go na duchu.

Zobacz też:

Szpak usłyszał: "nienawidzę cię". Szpak o pracy w TVP

Michał Szpak w Paryżu! Tak świętował 31. urodziny!

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała psa. "Żegnaj maleńka"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama