Reklama
Reklama

Michał Piróg z facetem w łóżku! Mamy zdjęcie!

Michał Piróg (40 l.) postanowił zabrać głos w związku z ostatnimi wydarzeniami w Białymstoku. Tancerz na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać, jak leży w łóżku razem ze swoim partnerem! W sieci zawrzało!

Michał Piróg od wielu lat walczy o prawa dla osób LGBT. Nie jest tajemnicą, że prezenter sam jest osobą homoseksualną, do czego przyznał się już dawno temu. 

Prezenter jak nikt inny rozumie problemy, z którymi borykają się mniejszości seksualne i wie, że brak tolerancji i agresja wobec takich osób znacznie uprzykrza im życie.  

Ostatnie wydarzenia związane z marszem równości w Białymstoku wstrząsnęły Michałem, dlatego teraz jeszcze bardziej zależy mu na szerzeniu równości i wzajemnego szacunku wśród ludzi. 

Tancerz zdecydował się na odważne posunięcie i opublikował w swoich social mediach zdjęcie prosto z łóżka, na którym możemy zobaczyć go razem z jego chłopakiem. 

Reklama

"Marzy mi się, żeby świat dowiedział się o każdym lekarzu, strażaku, bankierze, policjancie, nauczycielu, piosenkarzu, aktorze, żołnierzu, projektancie, księdzu. Który jest częścią społeczności LGBTQ+. Tak my również was leczymy, chronimy, karmimy, walczymy za waszą wolność, ubieramy, bawimy, służymy. Nasi drodzy hetero przyjaciele. Robimy to z przyzwoitości i wiary, że musimy się wszyscy szanować i wspierać" - napisał na Instagramie Piróg. 

Kontrowersyjną fotkę polubiło prawie 50 tysięcy osób!

Pod postem posypało się wiele pozytywnych komentarzy i słów wsparcia dla osób LGBT.

*** 
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy