Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Malitowski ma problemy zdrowotne. Nie chce o nich mówić publicznie

Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli skład jury nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Za stołem zasiadły tylko trzy, a nie jak wcześniej cztery, osoby. Zabrakło Michała Malitowskiego (38 l.). Okazuje się, że tancerz ma problemy zdrowotne. Okazuje się, że nie o wszystkim chce mówić... Kolejne dramatyczne doniesienia o Malitowskim!

Już wiadomo, że Michał Malitowski (38) nie pojawi się w obecnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 

Reklama

"Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem" - poinformował tancerz w oświadczeniu opublikowanym na profilu facebookowym. 

Podziękował za miłe słowa, pisane do niego przez fanów, a także za wsparcie rodziny. "Szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację" - napisał Michał. 

Prywatnie jest mężem tancerki Joanny Leunius. Para wychowuje 3-letnią córkę Lię Michelle. Jak wieść niesie, tancerz zmaga się także z innymi problemami zdrowotnymi, o których nie chce publicznie mówić. 

- Na chwilę musiał po prostu usunąć się w cień i zadbać o siebie - mówi osoba z otoczenia tancerza. Wszyscy: rodzina, przyjaciele i znajomi wierzą, że pokona przeciwności losu. 

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Michał Malitowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje