Reklama
Reklama

Michał Bajor pożegnał matkę. W żałobie pociesza go Katarzyna Dowbor

Michał Bajor (65 l.) przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Niedawno przekazał swoim fanom przykrą wiadomość związaną z jego ukochaną mamą. Jej śmierć i pogrzeb mocno odbiły się na wokaliście. W żałobie pociesza go Katarzyna Dowbor (63 l.).

Michał Bajor na Instagramie (@michalbajor.official) wyznał swoim obserwatorom bardzo smutną wiadomość. Odeszła jego ukochana mama, a pogrzeb odbył się 24 października. Nieoczekiwanie pocieszyła go Katarzyna Dowbor.

Michał Bajor pożegnał matkę. W żałobie pociesza go Katarzyna Dowbor

W tym samym jeszcze dniu Michał Bajor (posłuchaj!) dodał poruszający wpis, w którym napisał: "Dzisiaj był dla mnie bardzo trudny dzień, bo razem z bratem Piotrem, pochowaliśmy naszą Drogą Mamę Marię... Z tego też powodu nie pisałem nic przez ostatnie dni" - zaczął wpis Michał Bajor.

Reklama

Krótko opisał też, jak on i cała rodzina przeżywała stratę, a także jak odeszła pani Maria: "Mama chorowała, ale odeszła w śnie i nie cierpiała. Byliśmy przygotowani od kilku tygodni na ten bolesny moment, ale jednak kiedy nadszedł, przeżycie było równie przejmujące" - napisał Bajor.

W ostatnich chwilach pani Marii towarzyszyła cała rodzina: "Z nami Mamę pożegnała Rodzina i Przyjaciele. Kochana i Pogodna Mama Maria jest już z Tatą... Na pewno chcą, żebyśmy uśmiechali się i dalej nad nami czuwają. Cóż... Proszę jeszcze dać mi chwilę na wyciszenie" - wyznał na końcu Michał.

Michał Bajor w żałobie. W ciepłych słowach pociesza go Katarzyna Dowbor

Pod postem można przeczytać wiele komentarzy z kondolencjami między innymi od Piotra Rubika i Anny Wyszkoni. Niespodziewanie, wśród nich ukrył się komentarz Katarzyny Dowbor, która miała okazję poznać panią Marię Bajor osobiście.

"Bardzo Cię mocno przytulam. Pamiętam doskonale twoją Mamę z wizyty u Twoich rodziców w Opolu. Jakże Oni mnie serdecznie przyjęli. Cudowni ciepli i tak troskliwi. Mama dokładała mi na talerz kolejne pierogi i mówiła " jedz dziecinko jesteś taka szczuplutka". Nigdy nie zapomnę Twojego niezwykłego rodzinnego domu. Trzymaj się kochany!" - napisała Katarzyna Dowbor.

Miły komentarz pełen ciepłych słów sprawił, że Michał postanowił odpisać - w równie miły sposób.

"Mama uwielbiała Twój polsatowski program, w którym budujecie dla potrzebujących nową przystań i zawsze czekała na kolejny odcinek. A Twój program: o mnie, artystycznym żółtodziobie, był pierwszym tego typu o mnie..." - odpisał Michał Bajor.

Oczywiście mowa o programie "Nasz nowy dom" w którym to Katarzyna Dowbor jest prowadzącą.

Zobacz też:

Michał Bajor otrzymał "przykrą wiadomość" i ujawnił ją "ku przestrodze"! "Liczyłem, że się ocknie"

"Nasz nowy dom". Internauci mają żal, że nie mogą dostać się do programu

Michał Bajor boi się o swoją rodzinę w Ukrainie. "Wstrzymaliśmy oddech"

Odszedł z programu "Nasz nowy dom". Teraz wyszło dlaczego

Bajor ujawnił tajemnicę Wodeckiego. Czekał z tym aż 5 lat

Katarzyna Dowbor cztery lata temu przeszła ryzykowną operację. Teraz ujawnia szczegóły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Bajor | Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy