Reklama
Reklama

Meghan zaprosiła na urodziny swojego synka same sławy. Chce przyćmić koronację?

Europejskie media żyją zbliżającą się koronacją Karola III, która odbędzie się 6 maja 2023 roku. Tymczasem za oceanem dużym zainteresowaniem cieszą się urodziny wnuka króla Archiego, które przypadają tego samego dnia. Kto weźmie w nich udział?

Koronacja Karola III. Meghan nie przybędzie. Ma wymówkę

Meghan Markle, jak wiadomo od kilkunastu dni, nie pojawi się na koronacji swojego teścia króla Karola III. Żona księcia Harry'ego nie chciała być tylko jedną z tysięcy zaproszonych, a taki scenariusz przewidziano dla niej podczas wielomiesięcznych przygotowań zwanych operacją "Złota Kula".

Reklama

Jak zadecydował Pałac Buckingham, Sussexom podczas koronacji wyznaczono w katedrze miejsca w dalszych ławkach za starszymi członkami rodu, a na balkon pałacu nie mieli mieć wstępu. 

Zdaniem niektórych mediów, takie zmarginalizowanie roli Meghan bardzo jej nie odpowiadało, więc znalazła wymówkę, by w ogóle nie brać udziału w koronacji Karola III. Jak wyjaśniła, dla niej najważniejsze są czwarte urodziny jej syna Archiego, które również wypadają 6 maja. 

Urodziny Archiego. Meghan zaprosiła znane nazwiska

Tego dnia Meghan organizuje wyjątkową uroczystość. Jeśli wierzyć anonimowym informatorom portalu Page Six, impreza dla Archiego zostanie zorganizowana w rezydencji Sussexów w Montecito.  Ma być "kameralna", ale "ze znanymi nazwiskami na liście gości".
Archie będzie świętował dzień swoich narodzin z koleżankami i kolegami z przedszkola.

Będzie mnóstwo zabawy dla dzieci, ponieważ na terenie siedmioarowej posiadłości Sussexów znajduje się plac zabaw ze zjeżdżalniami (w tym spiralną) i dwoma rodzajami ściany wspinaczkowej - zdardza informator magazynu.

Pojawią się też znane przyjaciółki Meghan Markle: Serena Williams, Ellen DeGeneres, Portia de Rossi oraz Oprah Winfrey, której wywiad z książęcą parą stał się prawdziwym skandalem dla Brytyjczyków.

Książę Harry, który będzie uczestniczył w koronacji Karola III ma błyskawicznie zakończyć wizytę na Wyspach i jeszcze w weekend wrócić do domu.

Archie nie ma kontaktu z dziadkiem

Na urodzinach Archiego zabraknie oczywiście członków rodziny królewskiej. Dla nich najważniejsza jest ceremonia koronacyjna. Brytyjskie media zastanawiają się w związku z tym, kiedy syn Harry'ego spotka się z rodziną.

Jak zauważyli dziennikarze "Daily Mail" król Karol III widział wnuka zaledwie kilka razy.

"Prawdą jest, że książę Walii ledwie dwa razy widział swojego wnuka od jego narodzin. W rzeczywistości każdy członek rodziny Harry'ego może z łatwością policzyć na palcach jednej ręki, ile razy widział Archiego po jego urodzeniu i przed tym, jak rodzina opuściła Wielką Brytanię. To bardzo smutna sytuacja" - pisał.

Zobacz także:

Meghan uhonorowana na pamiątce koronacyjnej. Karol ratuje wizerunek rodziny?

Niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu Harry'ego i Meghan! Prywatne archiwum

Meghan i Harry. Jak było naprawdę z ich ślubem?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy