Reklama
Reklama

Meghan próbowała wyrwać nagrodę zawodnikom. Zdumiewający film ukazał jej prawdziwe oblicze

Przeciwnicy Meghan Markle mają kolejny dowód na to, że żona księcia Harry'ego jest zwykłą atencjuszką, która za wszelką cenę chce być w centrum uwagi. Właśnie wypłynął filmik z zawodów sportowych, podczas których Meghan usiłowała zrobić sobie zdjęcie z pucharem i prawie wyrywała go sportowcom.

Meghan Markle zależy na sławie

Meghan Markle była lubiana jak aktorka serialu "W garniturach". Rzuciła jednak aktorstwo, by zostać księżną. Wielu podejrzewało, że robi to nie z miłości do księcia Harry'ego, ale dla sławy. Świadczyć o tym miało jej zachowanie na brytyjskim dworze. A wreszcie fakt, że niedoceniona przez royalsów namówiła najmłodszego syna króla Karola do wyjazdu z Wielkiej Brytanii oraz publikacji tajemnic brytyjskiego dworu.  Czy faktycznie, jej intencje nie były czyste? 

Reklama

Meghan Markle na zadziwiającym filmiku z zawodów

Przeciwnicy Meghan Markle mogą się cieszyć. Właśnie światło dzienne ujrzał krótki filmik z 2022 roku, który daje im kolejny dowód na to, że żona Harry'ego jest atencjuszką. Jest to relacja z zawodów sportowych w polo. Książę Harry brał udział w zawodach w Polo & Racquet Club w Kalifornii. Jego drużyna zagrała świetnie i otrzymała puchar. Na filmiku, który został właśnie zamieszczony na TikToku Harry i oraz inni zawodnicy z jego drużyny pozują do zdjęć z otrzymanym trofeum. Niestety przeszkadza im... Meghan Markle.

Nie wiadomo dlaczego Meghan znalazła się nagle tuż koło księcia Harry'ego. Zawodnicy próbują ustawić się do zdjęcia z pucharem i pamiątkową tabliczką, a Meghan w swoim wielkim czarnym kapeluszu wpycha się między nich, jak gdyby to ona dostała nagrodę. Na dodatek usiłuje jednemu z zawodników wyrwać tabliczkę. Ten jednak nie daje za wygraną i nie wypuszcza owej zdobyczy z rąk. Żona Harry'ego z kwaśną miną próbuje wówczas przejąć puchar, ale zwodnicy twardo trzymają go nad jej głową. Meghan zdezorientowana klaszcze i podtrzymuje kapelusz, który miażdżony jest przez zawodników, usiłujących zmieścić się w kadrze. Scena jest co najmniej komiczna. Zobaczcie sami.

Krewni Meghan nie mają o niej najlepszej opinii

Przypuszczenia, ze Meghan jest osobą, która za wszelką cenę dąży do sławy potwierdzają jej bliscy. Krewni ze strony ojca wystąpili w kontrowersyjnym filmie dokumentalnym przedstawiającym Meghan jako osobę próżną i mało pracowitą. Bliscy zarzucili jej także, że "gdyby nie pomoc ojca, nadal byłaby tylko kelnerką", a jej związek z księciem Harrym określili jako "toksyczny". Meghan Markle od dawna skonflikotwana jest z bratem, ojcem i przyrodnią siostrą. Samantha Markle chciała nawet sądzić się z żoną Harry'ego, jednak amerykański wymiar sprawiedliwości odrzucił pozew.

Zobacz też:

Meghan Markle jest po operacji. Zatrważające wieści potwierdził lekarz

Tabloid przekazał niesłychane wieści o Harrym i Meghan. Rzecznik Sussexów komentuje

Niespodziewane plotki o Meghan Markle to prawda. Wieści o żonie Harry'ego wywołały poruszenie

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy