Reklama
Reklama

Meghan Markle jest po operacji. Zatrważające wieści potwierdził lekarz

Czy Meghan Markle (41 l.) przeszła operację? To pytanie ostatnio nie schodzi z ust wiernych obserwatorów rodziny królewskiej. Lekarz dr Neal Blitz postanowił rozwiać wątpliwości. Potwierdził, że blizna Meghan wygląda jak po poważnym zabiegu!

Meghan Markle jest po operacji. Specjalista zabrał głos

"Inside" potwierdza, że Meghan Markle musiała przejść operację. Choć zaskoczeni fani bardzo zmartwili się stanem zdrowia żony księcia Harry’ego, nie ma powodu do obaw. Blizna na stopie Meghan prawdopodobnie wzięła się z operacji haluksów.

"Ta blizna, którą widzimy tutaj na czubku stopy, wygląda jak po operacji haluksa" - zauważył pediatra dr Neal Blitz zapytany o opinię przez wspominane wyżej źródło. Wyjaśnił też, że koryguje się je poprzez nacięcie kości, a potem wsuwa ją we właściwe miejsce.

Reklama

Haluksy są częstym zjawiskiem u osób, które chodzą na wysokim obcasie - a jak wiadomo, Meghan Markle bardzo lubi ładne stylizacje, w których może zabłysnąć przed publicznością. Ponadto często wychodzi na różnego typu gale, więc nic dziwnego, że niewygodnych butów w jej życiu było nieco za dużo...

Kaprysy Meghan Markle. Nie tylko w rodzinie?

Ostatnio głośno jest o kaprysach Meghan Markle. Sytuacje dzieją się nie tylko w rodzinie - za zamkniętymi drzwiami, ale też na dużych galach!

Pierwsza afera dotyczy opiekunki.W książce "Finding Freedom" opisującą kulisy odejścia pary z brytyjskiego dworu, zwrócono uwagę na to, że praca z żoną księcia Harry’ego jest pełna trudności.

Jako przykład podano sytuację, kiedy Sussexowie w środku nocy zwolnili jedną z pracownic. Niania była "przypisana" do syna Archiego i miała zajmować się chłopcem głównie w nocy, by nieco odciążyć jego rodziców i pozwolić im wypocząć w nocy.

Meghan Markle i książę Harry zwolnili opiekunkę

"Postanowili zatrudnić pielęgniarkę nocną, która wstawałaby do Archiego w nocy i tym samym by ich odciążyła. Niestety ich wspólna przygoda nie trwała długo. [...] Byli zmuszeni do zakończenia współpracy. Podziękowali jej o drugiej w nocy, a powodem miał być brak odpowiedzialności i profesjonalizmu" - czytamy w "Finding Freedom".

Po zwolnieniu opiekunki Sussexowie byli zmuszeni zatrudnić nową osobę do opieki nad synem. Obecna niania podobno zajmuje się nimi tylko w dni powszednie, gdyż Meghan i Harry nie chcą, by w ich domu było zatrudnionych za wiele osób.

Meghan Markle nie odebrała prestiżowej nagrody

Druga sytuacja jest dużo świeższa. Na gali Gracie Awards 2023 Meghan otrzymała prestiżową nagrodę, jednak nie pokazała się, aby ją odebrać.

Wszyscy myśleli, że wyróżnienie będzie dla kobiety bardzo ważne. W końcu przyznana przez Alliance for Women in Media Foundation w Stanach Zjednoczonych nagroda podkreślała profesjonalizm jej serii podcastów "Archetypes". Niestety, zrezygnowała z pojawienia się w Beverly Hills, na oficjalnym rozdaniu nagród.

Powodem nieobecności miał być rzekomy pościg, w którym brała udział razem z mężem - który spowodował, że aktualnie unika publicznego pokazywania się.

Czytaj też:

Tabloid przekazał niesłychane wieści o Harrym i Meghan. Rzecznik Sussexów komentuje

Niespodziewane plotki o Meghan Markle to prawda. Wieści o żonie Harry'ego wywołały poruszenie

Beata Kempa ma problemy ze zdrowiem. "To kompletny dramat"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy