Reklama
Reklama

Meghan Markle błyszczy na przyjęciu u hollywoodzkiej gwiazdy

Meghan Markle i książę Harry uciekli z Wielkiej Brytanii, bo rzekomo mieli dość rozgłosu i wszędobylskich fotoreporterów. To, co robią, mieszkając w Stanach Zjednoczonych, całkowicie przeczy zapewnieniom pary, iż szukają spokoju.

Finansowe kłopoty Meghan i Harry'ego

Meghan Markle i Książę Harry po Megxicie i wyprowadzce z Wielkiej Brytanii mieli przestać pojawiać się na pierwszych stronach gazet i w spokoju wychowywać dzieci z dala od blasku fleszy.  Tymczasem juz kilka miesięcy po tym, jak zamieszkali w USA, dali się namówić Oprah Winfrey na sławny już wywiad, w którym Meghan opowiadała, jak była źle traktowana przez członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Reklama

Jakby tego było mało książęca para postanowiła zbić kapitał na historii swojego życia wśród royalsów. W tym celu podpisali kontrakt z Netfliksem, który nakręcił kilkuodcinkowy serial o Meghan i Harrym. Syn Diany i króla Karola napisał też biografię pod jakże znaczącym tytułem "Ten drugi" ("Spare"), w której udowadniał, że całe czas żył w cieniu brata, jako "zapasowy" następca tronu. 

Oczernianie rodziny królewskiej szybko obrzydło widzom i czytelnikom. Dodatkowo Meghan i Harry zostali przyłapani na tym, że kilkukrotnie minęli się z prawdą. 

Sielankowe życie w Stanach dość szybko okazało się wymagające i małżonkowie przekonali się, że ich źródła dochodu zaczynają wysychać. Stracili lukratywne kontrakty jak choćby ten ze Spotifyem. Firma postanowiła zerwać umowę z Meghan na jej podcast o kobietach. Jak później ujawniły media, decydenci firmy nie byli zadowoleni z opieszałości Meghan. Nie pomagały też wyniki słuchalności podcastu. Okazało się, że największe zainteresowanie audycją przypadało na pierwszy odcinek. Potem było coraz gorzej.

Meghan i Harry na siłę zabiegają o popularność

Meghan i Harry w ostatnim czasie pojawiają się na licznych eventach. Widać, że zmienili zasady PR i postanowili częściej pokazywać się publicznie. W miniony weekend wpadli na charytatywną imprezę "One805 Live!" organizowaną przez Kevina Costnera w jego posiadłości. 

Gośćmi hollywoodzkiego aktora byli także Oprah Winfrey i Ellen Degeneres.

Harry i Meghan dostli wyjątkową rolę na tej imprezie. Para weszła na scenę i wręczyła Costnerowi honorową nagrodę. Potem aktor wygłosił przemówienie.

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy