Reklama
Reklama

Meghan i Harry nazwani "gwiazdami niskiej rangi". Celebryci z nich drwią

Meghan Markle miała nadzieję zostać "brytyjską Beyonce", lecz plan runął szybciej niż zakładała. Dlatego kolejną opcją było odseparowanie się od brytyjskiej rodziny królewskiej i zostanie celebrytką w Stanach Zjednoczonych. Jak na razie realizacja tego marzenia również idzie jak po grudzie. No nie zgadniecie dlaczego...

Meghan chodzi sama imprezować w Los Angeles. Celebryci z niej drwią

Książę Harry i Meghan Markle podobno zadecydowali, że już nie będą budować swojej popularności wyłącznie na konflikcie z brytyjską rodziną królewską. Trzymamy za słowo, choć do końca nie wierzymy. Jednocześnie mają problem, jak zaistnieć w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Meghan pisze desperackie SMSy na imprezach. Harry wtedy grzecznie siedzi w domu

Jak donosi tabloid "The Sun", Meghan Markle zostawia księcia Harry'ego w domu, gdy sama idzie imprezować w Los Angeles. Dodatkowo wysyła desperackie SMS-y z prośbą do jej przyjaciół-celebrytów o "wspólne spędzanie z nią czasu".

Meghan Markle jest podobno regularnie widywana na imprezach w mieście aniołów. Dziennikarka Petronella Wyatt zdradziła: "Moi przyjaciele, którzy mieszkają w pobliżu, zawsze wpadają na Meghan na imprezach. Ma tendencję do zostawiania Harry'ego w domu".

Harry i Meghan mieli wielkie celebryckie plany, ale ostatecznie stali się pośmiewiskiem i zagrożeniem dla wizerunku imprez. Między innymi mieli pojawić się na Met Gali (wcześniej nie zaproszono ich na imprezę BAFTA), ale wytłumaczyli się, że będzie to kolidowało z koronacją króla Karola III. W efekcie na koronacji zjawił się sam Harry, który opuścił ceremonię i pędem udał się na samolot do Stanów.

Meghan i Harry zostali nazwani "gwiazdami niskiej rangi"

Tymczasem znów pojawiają się plotki, że Meghan podporządkowała sobie Harry'ego w pełni i od początku traktowała go jako trampolinę do świata celebrytów. Problem tylko w tym, że prawdziwi celebryci nie uważają ich za "godnych".

Meghan i Harry zostali nawet nazwani "gwiazdami niskiej rangi" przez Tima Dillona. Z kolei imprezowicze mają już dość Meghan, która desperacko prosi ich w SMS-ach, żeby przyszli i się z nią pokazali na salonach: "Pokazują mi teksty tej kobiety, która błaga ludzi, aby polubili "spędzać czas z nią".

Jednak Tim Dillon powiedział, że sztuczka "nie działa" i większość ludzi śmieje się z Meghan określając całą sytuację jako "smutną".

Zobacz też:

Meghan Markle rozdawała gościom zieloną niespodziankę. Takie ekscesy miały mieć miejsce na ślubie

Meghan próbowała wyrwać nagrodę zawodnikom. Zdumiewający film ukazał jej prawdziwe oblicze

Kate Middleton na koronacji króla Karola III była wściekła. Wszystko przed obecność rzekomej kochanki księcia Williama, Rose Hanbury 

William i Kate przyłapani w ekskluzywnym hotelu. Wezmą udział ślubie księcia koronnego Husseina z Rajwą Al Saif

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy