Reklama
Reklama

Meghan i Harry poszli po rozum do głowy? Pracują nad projektem Netflixa, ale… jest jedno "ale".

Książę Harry i Meghan Markle pracują nad nowym projektem dla Netflixa. Podobno para ma się spełniać w pracy przy produkcji, co jest zdecydowanie nowym kierunkiem w ich karierze. Chcą skończyć z byciem na świeczniku? Wszystko na to wskazuje!

Harry i Meghan będą dalej współpracowali z Netflixem? A mieli się wycofać

Podobno książę Harry i Meghan rozpoczynają nowy projekt wraz z Netflixem, który będzie oznaczał ogromną zmianę kierunku ich rozważań. W porównaniu z ich poprzednimi występami publicznymi, w których wspominali trudy życia w otoczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej, teraz skupią się na pracy przy produkcji.

Książę i księżna Sussex, którzy pierwszą współpracę z serwisem streamingowym mają już za sobą, podobno skupiają się teraz na byciu za kamerą. Nie wiadomo jednak, czy zobaczymy ich w nowej roli, ponieważ żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło tych rewelacji.

Reklama

Nie brakuje jednak informacji o tym, że para nie chce już kontynuować kariery. Informator "The Sun" twierdzi, że Meghan Markle i jej mąż, książę Harry usuną się w cień. W rozmowie z prasą wyznał, że  para nie chce już wchodzić we współpracę z dużymi firmami streamingowymi w celu opowiadania o swoim życiu. Od dziś małżeństwo ma zamiar zwracać się do odbiorców na własnych warunkach — bez intratnych, lecz zobowiązujących kontraktów.

Harry i Meghan kończą z ujawnianiem prawdy? To już pewne

Minęło ponad trzy lata po tym, jak zdecydowali się ustąpić ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej i rozpocząć życie w Kalifornii, przez co zostali zmuszeni do prywatnego finansowania swoich zachcianek. Źródła "Mirror" twierdzą, że Harry i Meghan szykują zmianę kierunku swoich rozważań, która ma zapowiadać "koniec ery" rozdrapywania starych brudów, co zaczęło się od wywiadu udzielonemu Oprah Winfrey.

Para zdecydowała się również na stworzenie filmu dokumentalnego z Netflixem, gdzie wspólnie omówili realia życia w otoczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej. Harry zaczął ujawniać intymne szczegóły rodzinne — w tym zarzuty, że jego ojciec król Karol i jego brat książę William spiskowali przeciwko niemu i wcale go nie rozumieli. Temat ten podjął również w swojej autobiografii "Spare".

Oskarżył najbliższych o stereotypizację Meghan. Ujawnił także, że borykał się ze złymi stanami psychicznymi, korzystał z używek, a jego ukochana miała myśli s*********.

Teraz obydwoje chcą zająć się własnym życiem i promować się w nowy sposób. Markle zapowiedziała powrót na kinowe ekrany, a zagraniczna prasa donosi, że szykuje również reaktywację swojego bloga. Nie wiadomo jednak, jakie plany na dalszą karierę ma rudowłosy książę. 

Zobacz też:

Książę Harry i Meghan Markle nie chcą już tego robić. Zakończyli ważny etap życia

Meghan próbowała wyrwać nagrodę zawodnikom. Zdumiewający film ukazał jej prawdziwe oblicze

Książę Harry znów nie przebierał w słowach. Powiedział to, o czym wszyscy myślą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy