Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle nie chcą już tego robić. Zakończyli ważny etap życia

Według informatora, na którego słowa powołują się brytyjskie tabloidy, Meghan Markle i książę Harry zadecydowali, że przestają tworzyć programy oraz książki na temat swojego życia. To dlatego, że po serialu "Harry i Meghan" oraz opublikowaniu książki "Spare" znaną parę spotkało wiele przykrości. Fani nie mają jednak powodu do obaw. Zakochani mają inne, równie ciekawe plany.

Meghan Markle i książę Harry kończą karierę?

Informator The Sun zdradził nową informację na temat Meghan Markle i jej męża, księcia Harry'ego. Powiadomił prasę, że para nie chce już wchodzić we współpracę z dużymi firmami streamingowymi w celu opowiadania o swoim życiu. Od dziś małżeństwo ma zamiar zwracać się do odbiorców na własnych warunkach!

"Ten okres ich życia dobiegł końca — nie mają już nic do powiedzenia" - wyznała osoba z bliskiego otoczenia pary. The Sun przyjrzało się sprawie bliżej i wskazało kilka powodów, które miały być powodem podjęcia tak poważnej decyzji.

Reklama

Meghan Markle i książę Harry ofiarą internetowego hejtu?

Niechęć do pokazywania się w dokumentach oraz innego typu produkcjach ma być spowodowana m.in. zamieszaniem, które wywołują tego typu publikacje. Jako przykład The Sun podaje satyrę z ich udziałem (w znanym serialu "South Park") oraz negatywne oceny dokumentu Netflixa "Harry i Meghan".

Kolejny powód, który podaje wskazane źródło, to wrogowie, których Harry zyskał na publikacji swoich książkowych pamiętników "Spare". Do tego, nie tak dawno zakochani wzięli udział w ucieczce przed fotoreporterami, przez którą Meghan Markle nie odebrała prestiżowej nagrody - podobno od tamtego momentu obawia się publicznych wystąpień. Cała sytuacja była bagatelizowana przez świadków i policję. Nawet taksówkarz znanej pary uznał, że sytuacja nie miała nic wspólnego z pościgiem.

Meghan Markle wraca do kariery aktorskiej. Odświeża także bloga

Teraz królewska para chce działać na własnych zasadach. 41-letnia Meghan podpisała kontrakt z hollywoodzką agencją talentów. Oznaczałoby to, że plotki stały się prawdą. Już jakiś czas temu źródło "New Idea" informowało, że Markle ponownie spróbuje swoich sił jako aktorka. Meghan już wcześniej stawiała kroki w tej branży: wystąpiła m.in. w serialu "W garniturach" i filmie "Twój na zawsze".

Okazuje się, że Meghan ma plany na jeszcze inne ścieżki kariery - również te, które już wcześniej były w kręgu jej zainteresowań. Żona księcia Harry’ego ma zamiaru wrócić do pisania bloga ("The Tig"), założonego długo przed poznaniem męża. Jego odświeżona wersja miałaby być przewodnikiem po życiu bizneswoman: fani znajdą tam opisy podróży, przepisów kulinarnych, ciekawostki ze świata mody oraz show-biznesu, a także ciekawe przemyślenia.

Ile Meghan Markle zarobi na nowej ścieżce kariery?

Jak wylicza firma JeffBet, Amerykanka ma szansę zarobić na swoim blogu mnóstwo pieniędzy. Specjaliści szacują, że każdy sponsorowany wpis Meghan mógłby jej przynieść zarobek w wysokości około 30 tysięcy dolarów. Jeśli Meghan znajdzie na to czas i napisze w ciągu roku ponad 30 postów, na jej konto mogłoby wpłynąć niemal milion dolarów!

Pozostaje tylko pytanie, jak Meghan połączy udostępnianie szczegółów życia na świeczniku z niechęcią do fotoreporterów oraz brakiem ochoty do opuszczania domowego gniazda - którą okazała nie stawiając się na odbiór prestiżowej nagrody podczas gali Gracie Awards 2023.

Czytaj też:

Ogłosili separację Meghan i Harry'ego, a to nie koniec. Niespodziewane wieści ze Stanów

Meghan próbowała wyrwać nagrodę zawodnikom. Zdumiewający film ukazał jej prawdziwe oblicze

Książę Harry znów nie przebierał w słowach. Powiedział to, o czym wszyscy myślą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy