Reklama
Reklama

Meghan Markle ma pomysł na biznes. Chce wrócić do tego, co robiła przed ślubem

Meghan Markle parę lat temu, przed poznaniem swojego przyszłego męża, rozwijała się nie tylko jako aktorka, ale także jako... blogerka. Teraz okazuje się, że ma zamiar wrócić do tego zajęcia. Wygląda na to, że powrót do blogowania może jej przynieść spore pieniądze.

Harry i Meghan mieli być "nową twarzą rodziny królewskiej"

Gdy w 2018 roku książę Harry i Meghan Markle brali ze sobą ślub, brytyjscy komentatorzy wyrażali nadzieję, że będą stanowić nowe, odświeżone oblicze monarchii. Amerykanka miała wnieść odrobinę hollywoodzkiego blasku do rodziny królewskiej.

Ich przewidywania jednak się na sprawdziły, a zaledwie dwa lata później młodszy syn Karola III i jego wybranka postanowili wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii, zerwać stosunki z Pałacem Buckingham, zrezygnować z królewskich przywilejów i rozpocząć wszystko od nowa w słonecznej Kalifornii.

Reklama

Meghan Markle wróci do pisania bloga?

Niestety, odcięcie się od brytyjskiego dworu oznacza, że Meghan i Harry muszą sami zarabiać na siebie i swoje pociechy. To jednak nie przychodzi im z wielkim trudem, bowiem są wprost rozchwytywani przez światowe media.

Autobiograficzna książka księcia Harry'ego, czyli "Ten drugi", kilka dni po premierze trafiła do Księgi rekordów Guinessa jako najszybciej sprzedająca się pozycja z gatunku non-fiction na świecie. Para wystąpiła także w dokumentalnym hicie Netflixa "Harry & Meghan", który, choć spotkał się z dość chłodnym przyjęciem ze strony widzów i krytyków, cieszył się przy okazji ogromną popularnością.

Teraz Amerykanka stoi przed kolejną szansą na zarobienie dużych pieniędzy.

Jak informują media, była gwiazda serialu "W garniturach" ma zamiar wrócić do pisania bloga, którego założyła na długo przed poznaniem swojego przyszłego męża.

Meghan Markle może zarobić miliony

Nowa odsłona założonego w 2014 roku "The Tig" miałaby zawierać informacje na temat podróży, przepisy kulinarne, ciekawostki ze świata mody i show-biznesu oraz osobiste przemyślenia księżnej.

Jak wylicza firma JeffBet, Amerykanka ma szansę zarobić na swoim blogu mnóstwo pieniędzy i konkurować w tej dziedzinie z Gwyneth Paltrow i Kim Kardashian. Specjaliści szacują, że każdy sponsorowany wpis Meghan mógłby jej przynieść około 30 tysięcy dolarów. Biorąc pod uwagę, że żona księcia Harry'ego napisze w ciągu roku ponad 30 postów, na jej konto mogłoby wpłynąć niemal milion dolarów!

Czy Meghan Markle zdecyduje się ponownie zostać blogerką?

Zobacz też:

Ojciec Meghan Markle wyjawił prawdę. Wspomniał o zielonych liściach do palenia 

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce

Meghan Markle przedmiotem kpin. Żona księcia Harry'ego za wszelką cenę chciała być w centrum

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy