Reklama
Reklama

Mąż Kurdej-Szatan trafił do szpitala. Zdjęcie z placówki potwornie smuci

Rafał Szatan przebywa w szpitalu. Aktor nie pochwalił się z jakiego powodu przebywa w placówce medycznej, jednak dobry humor go nie opuszcza i zaprezentował swoim fanom, czym go karmią podczas powrotu do zdrowia.

Rafał Szatan trafił do szpitala

Rafał Szatan jest aktorem i świetnym wokalistą z dyplomem Akademii Muzycznej w Katowicach. Choć od kilku lat żyje w cieniu kariery swojej znanej żony, to kiedyś on był bardziej popularny. Gwiazdor nie ma jednak problemu z tym, że Barbara Kurdej-Szatan spija śmietankę sławy. 

Zaradny Szatan świetne radzi sobie na scenie, ale też w sieci. Jego instagramowe konto obserwuje ponad 125 tysięcy osób, dlatego może nazywać się pełnoprawnym influencerem.

Reklama

Jakież było zaskoczenie fanów gwiazdora, gdy pokazał ostatnio relację... ze szpitala!

Szpitalne śniadanie all inclusive

Na Instastories Rafała Szatana pojawiło zdjęcie, na którym widzimy wyraźnie zmęczonego aktora i z wenflonem w przegubie łokcia, jak siedzi uśmiechnięty na szpitalnym łóżku. Szatan prezentuje talerz z dość skromnym posiłkiem. Liść sałaty, dwie kromki chleba i plasterek wędliny, który aktor podzielił na dwie części, by wystarczyło na kanapki. Szału nie ma.

O szpitalnym jedzeniu krążą legendy. Teraz aktor potwierdził swoją relacją, że w placówkach medycznych posiłki są tragiczne.  

Szpitalne all inclusive - napisał zadowolony aktor.

Rafał Szatan - kariera i życie prywatne

Rafał Szatan urodził się 24 kwietnia 1988 roku w Lubinie. Ukończył Liceum Muzyczne w Legnicy, a następnie studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Zaczynał w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Później był wokalistą zespołu "RH+". W 2011 roku uczestniczył w programie "The Voice of Poland", a rok później wystartował w "X Factorze". W 2016 roku śpiewał w teleturnieju TVP1 "Jaka to melodia?".

Zajął też drugie miejsce w finale 10. edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", wcześniej zwyciężając w drugim i ósmym odcinku. W tym samym roku wraz z Barbarą Kurdej-Szatan był bohaterem programu Polsatu "The Story of My Life. Historia naszego życia".

Od 2018 do 2019 roku grał Eryka w serialu TVP2 "M jak miłość". Był również uczestnikiem 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan postawiła się mężowi? "Nie chciał, żebym ścinała"

Halejcio na plaży, Kalczyńska w bikini, a Kurdej-Szatan na statku... tak majówkę spędzają polskie gwiazdy

Rafał Szatan zrzucił z siebie koszulkę i dumnie prezentuje umięśnioną klatę. Fanki oszalały! "Ale pan przystojny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Szatan | Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy