Reklama

Reklama

Reklama

Halejcio na plaży, Kalczyńska w bikini, a Kurdej-Szatan na statku… tak majówkę spędzają polskie gwiazdy

Weekend majowy jest idealną okazją do podróżowania, spędzania czasu z rodziną i wyluzowania. Tych kilka wolnych dni polskie gwiazdy postanowiły spędzić wyjątkowo aktywnie. Niektóre z nich wyleciały z kraju, inne zostały na miejscu, a niektóre uziemiło w domach przeziębienie.

Tegoroczna majówka wygląda różnorodnie u polskich celebrytów. Wielu z nich zdecydowało się na zagraniczny wyjazd, obierając wówczas za cel ciepłe kraje, natomiast nie zabrakło również entuzjastów wypoczynku w ojczyźnie, a także tych, którym szczęście nie dopisało i zmagają się z chorobą. Przekonaj się, jak majówkę spędzili Zofia Zborowska, Ewa Chodakowska, Anna Kalczyńska, Maciej Dowbor i inni.

Majówka 2022: Katarzyna Zielińska na lotnisku z dziećmi

Kasia Zielińska zakończyła już przygotowania do podróży i postanowiła ruszyć w nieznane z ukochanymi dziećmi u boku. Fotografią z lotniska pochwaliła się w mediach społecznościowych. Gwiazda zauważyła, że czekała na ten urlop aż cztery lata, więc teraz z radością zawołała wreszcie "Ahoj! Przygodo!".

Majówka 2022: Anna Kalczyńska pozuje w bikini

Reklama

Prowadząca "Dzień dobry TVN" postanowiła odpocząć od występów przed kamerą i wyjechała na majówkę. Wybrała się na Sardynię, gdzie z uśmiechem na twarzy pozowała w bikini, spacerując po jednej z plaż. Pięknie się prezentuje?

Majówka 2022: Kurdej-Szatan na statku w objęciach męża

Basia Kurdej-Szatan również nie mogła usiedzieć w domu i zaciągnęła męża na statek. O poranku dodała zdjęcie, na którym stoi rozczochrana, odziana tylko w cienką piżamkę w objęciach ukochanego. Widać, że tych dwoje cieszy się wspólną chwilą wytchnienia. Ciekawe, czy zabrali ze sobą dzieci...

Majówka 2022: Zofia Zborowska postawiła na rodzinę!

Żona polskiego siatkarza Andrzeja Wrony po raz pierwszy od dawna pozwoliła sobie na wyjazd z całą rodziną. Jej córeczka Nadzieja do tej pory była zbyt mała, by aktorka i influencerka zdecydowała się zabrać ją gdzieś na dłużej. W majówkę Zosia postanowiła zmienić swoje przyzwyczajenia. Zadowolona ze swojej decyzji wypoczywa z najbliższymi na Cyprze.

Majówka 2022: Dowbor z Koroniewską zwiedzają Polskę

Chociaż Maciej Dowbor zdecydował się ruszyć z rodziną w Polskę, żeby chociaż na chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku, nie wygląda na zadowolonego. Po 2 godzinach jazdy pożałował już swojej decyzji, a wszystko przez rzekomą kłótnię z Joanną Koroniewską, podczas której próbowali zdecydować gdzie jechać na urlop - na wieś czy do innego miasta. Miejmy nadzieję, że ta mała scysja to nic więcej jak tylko niewinny żart duetu Koroniewska-Dowbor.

Majówka 2022: Chodakowska i Gilon mierzą się z chorobą

Niestety, wyjazdy i ogólny entuzjazm nie udzielają się wszystkim polskim celebrytom. Ewa Chodakowska i Karolina Gilon musiały odłożyć swoje plany na później, bo nieoczekiwane choroby pokrzyżowały im plany.

Miejmy nadzieję, że obie panie szybko wrócą do zdrowia!

Zobacz też:

Met Gala: największe skandale w historii gali. Obrazoburcze stroje i rasizm

Aleksandra Kwaśniewska w ogniu krytyki po wywiadzie z Hakielem. Teraz się tłumaczy...

Megan Fox - wyśmiano ją, gdy mówiła o seksizmie na długo przed #MeToo

Straty po stronie Rosjan. Wołodymyr Zełenski podał liczby


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy