Reklama
Reklama

Mąż Ewy Wachowicz zrobił jej nie lada niespodziankę. Kulisy mocno zaskakują

Wielkim sukcesem może poszczycić się Ewa Wachowicz, której autorski program kulinarny emitowany w Polsacie doczekał się wyjątkowego jubileuszu. Już w tę sobotę, 16 grudnia, wyemitowany zostanie 500. odcinek. Mąż prezenterki przygotował z tej okazji wspaniałą niespodziankę.

Próżno szukać kogoś, kto nie będzie kojarzył tej pięknej i uśmiechniętej prezenterki programu kulinarnego. Ostatnio okazało się, że Ewę Wachowicz i Elżbietę Romanowską łączy wyjątkowe podobieństwo. Czy to sprawa koloru włosów i fryzury, czy może podobnej kreacji? Trudno stwierdzić. Nie da się natomiast zaprzeczyć, że są do siebie wyjątkowo podobne. Tym odkryciem pochwaliła się prowadząca "Nasz Nowy Dom" Elżbieta Romanowska. 

Reklama

Miss Polonia i sekretarz prasowy. Historia kariery Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz pierwsze medialne kroki stawiała jednak w zupełnie innym miejscu. Jej wyjątkową urodę doceniono w 1992 roku, kiedy to zdobiła koronę w prestiżowych wyborach Miss Polonia. To osiągnięcie pozwoliło jej wziąć udział w konkursie Miss Świata, gdzie z kolei zdobyła tytuł III Wicemiss.

Potem poszło już z górki. Rok później Ewa otrzymała dość nieoczekiwaną i zaskakującą propozycję objęcia stanowiska sekretarza prasowego Waldemara Pawlaka. Zasłynęła wtedy kultowymi już słowami "Premierowi się nie odmawia". To powiedzenie na stałe wryło się w polską kulturę, mało tego, ma nawet swoje miejsce w encyklopedii, a jego autorka otrzymała nagrodę Trójki - "Srebrne Słowa".

W latach 90. XX została producentką telewizyjną. Pracowała przy legendarnych już programy, jak "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" czy "Domowa kawiarenka". Na swoim koncie ma także udział w kilku telewizyjnych produkcjach (np. "Taniec z gwiazdami", "Top Chef") oraz wydanie kilka książek z przepisami: "Słodki świat Ewy Wachowicz", "Ewa gotuje", "Zapiski kulinarne na każdą porę roku". W 2020 r. ukazał się wywiad rzeka "Wszystkie korony Ewy Wachowicz".

Swoje miejsce w telewizji znalazła w 2007 roku, kiedy to mogła w pełni skupić się na swojej największej pasji i stworzyć autorski program na antenie Polsatu - "Ewa gotuje". Ta rola pozwoliła jej nie tylko spełniać się zawodowo, ale także zdobyć prawdziwe uznanie i sympatię widzów.

Jubileuszowy odcinek "Ewa gotuje" i niespodzianka od męża Ewy Wachowicz

Emitowany w Polsacie program "Ewa gotuje" świętuje niebawem wspaniały jubileusz. Zaangażowanie Ewy, jej uśmiech i pasja do gotowania regularnie przyciągają przed odbiorniki rzeszę fanów. To sprawiło, że już w sobotę wyemitowany będzie 500. odcinek.

Jako pierwsi informowaliśmy już o tym, że program zyskał nową czołówkę. Na uwagę zasługuje fakt, że autorem muzyki i słów do nowej czołówki jest nie kto inny, jak Sławomir Kowalewski, dziennikarz radiowy, muzyk, a prywatnie mąż Ewy Wachowicz. Para wzięła ślub we wrześniu tego roku. To właśnie jego głos możemy usłyszeć w utworze "Jak w Niebie".

To właśnie nam Ewa Wachowicz zdecydowała się pokazać studio, w którym montowany jest jej autorski program. My z kolei zachęcamy do włączenia Polsatu w sobotę, 16 grudnia, o godzinie 10:10 i obejrzenia jubileuszowego 500. odcinka programu "Ewa gotuje". Z pewnością będzie smakowicie.

Zobacz także:

Wachowicz i Gessler przy wspólnym blacie. Mamy zdjęcia

Ewa Wachowicz długo milczała o weselu, a teraz takie wieści. Nikt nie wiedział

Steczkowska ujawnia słowa Wachowicz. W dniu ślubu to było najważniejsze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy