Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mąż Edyty Górniak jest ciężko chory

Dariusz Krupa (34 l.) ostatnimi czasy bardzo schudł, co dało się zauważyć podczas festiwalu w Sopocie. Nie jest to niestety efekt częstych wizyt w siłowni, a tajemniczej bakterii...

Infekcja okazała się na tyle poważna, że Dariusz przestał towarzyszyć Edycie w jej wyjazdach (wcześniej nie odstępował jej na krok). Zaczęto nawet mówić o kryzysie w ich małżeństwie. Powód izolacji Krupy jest jednak inny. Mąż Edyty Górniak walczy bowiem z chorobą - pisze "Życie na gorąco".

Reklama

Nie jest to rak: "Obawialiśmy się, że to nowotwór, lekarze na szczęście wykluczyli tę ewentualność"- mówi znajoma pary w rozmowie z magazynem.

"Po wielu badaniach okazało się, że najprawdopodobniej w jego organizmie obudziła się bakteria, którą złapał 8 lat temu podczas pobytu w Afryce" - dodaje.

Piosenkarka jest załamana. Bardzo martwi się o męża, jednak postanowiła zachować zimną krew i udowodnić, że potrafi nie tylko płakać przed kamerami i mówić od rzeczy. Na swoje barki wzięła wszystko: dom, opiekę nad 5-letnim Allankiem i chorego męża. Z części koncertów musiała niestety zrezygnować. Pod znakiem zapytania stanął również wyjazd piosenkarki na misję do Tybetu.

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje