Reklama
Reklama

Mata: Julia Wieniawa broni reklamującego McDonald’s piosenkarza! (TYLKO U NAS)

Mata (21 l.) jest objawieniem polskiej sceny muzycznej w ostatnich miesiącach. Muzyka idola nastolatków bije rekordy popularności, a sam raper korzysta ze swoich pięciu minut sławy. Ostatnio głośnym echem odbiła się jego współpraca z siecią McDonald’s. Młody raper spotkał się z krytyką ze strony m.in. Pauliny Młynarskiej. W obronie muzyka stanęła Julia Wieniawa, która powiedziała redakcji Pomponik.pl, co sądzi o decyzji Maty. Zdradziła również, że sama dostała podobną ofertę reklamową!

W sieci McDonald’s od 18 października można zamówić limitowany zestaw Maty w atrakcyjnej cenie. Za potrójnego cheesburgera, średnie frytki oraz Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte) zapłacimy jedynie 18 złotych. 

W sieci trwa wielkie boom na wspomnianą nowość. Internauci dzielą się swoimi wrażeniami po degustacji zestawu Maty. Opinie są podzielone. Jak na razie najgorsze recenzje zbiera kawa Matchak Latte, która jest podobno niesmaczna. Pojawiają się też głosy, że potrójny cheesburger jest zbyt suchy. 

Reklama

Są również i tacy, którzy są zadowoleni z oferty. Do tych ostatnich z pewnością nie zalicza się Paulina Młynarska (sprawdź!), która kilka dni temu skrytykowała młodego rapera.

Paulina Młynarska o Macie

Paulina Młynarska zabrała w sieci głos w sprawie współpracy Maty z siecią McDonald’s. Oburzona promocją niezdrowego trybu życia siostra Agaty Młynarskiej, nie przebierała w słowach.

Julia Wieniawa broni Maty

W obronie młodego piosenkarza stanęła Julia Wieniawa (sprawdź!). Aktorka, piosenkarka, influencerka i businesswoman w jednej osobie wypowiedziała się, co sądzi o współpracy rapera z siecią McDonald’s.

Gwiazda przyznała, że jest fanką Maty i ekscytuje się jego muzycznymi poczynaniami.

Gwiazda niestety nie zrecenzuje zestawu Maty, ponieważ rzadko jada fast foody. Nie rozumie jednak słów krytyki, które padają pod jego adresem.

Aktorka powiedziała również, że ona nie mogłaby zdecydować się na taki ruch, jak Mata, ponieważ nie byłoby to spójne z jej wizerunkiem i tym, co promuje.

Okazuje się, że Julka dostała już podobną propozycję od jednej z sieci fast foodów, ale odrzuciła intratną propozycję. Dlaczego?

Myślicie, że McDonald’s chciał wcześniej współpracować z Wieniawą?  

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

***
Zobacz więcej:

Prawda o majątku Stanisława z "Rolnik szuka żony" wyszła na jaw! 

Ewa Farna szczerze o odejściu męża! Co za zaskoczenie 

Włodarczyk szczerze o macierzyństwie! Wiele się zmieniło 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Młody Matczak | Michał Matczak | Mata
Reklama
Reklama
Reklama