Reklama
Reklama

"Mask Singer": Wojewódzki wymownie o wygranej Nataszy Urbańskiej. Padły smutne słowa

Finał "Mask Singer" TVN, czyli pierwszej polskiej edycji już za nami. Wielką wygraną - zgodnie z informacjami Pomponika od dłuższego czasu - okazała się Natasza Urbańska. Choć cieszy się z wygranej "Złotej Maski", to zwycięstwo ma słodko-gorzki smak. Dosadnie o wygranej powiedział Kuba Wojewódzki, który zasiadał w jury pierwszej edycji "Mask Singer". To powiedział Nataszy?

Finał polskiej edycji "Mask Singer" TVN 2022 dobiegł końca. Wygrała Natasza Urbańska! W programie "Mask Singer" występują mniej i bardziej znani celebryci, poprzebierani w taki sposób, by nie dało się odgadnąć ich wyglądu. Kostiumy często ukrywają każdy szczegół, nawet wzrost, wiek czy figurę. Wygrany uczestnik otrzymuje statuetkę "Złotej Maski".

Finał "Mask Singer". Kuba Wojewódzki skomentował wygraną Nataszy Urbańskiej

W finale "Mask Singer" zmierzyli się: Kogut, Deszcz i Bocian. Oczywiście wszystkie nazwiska uczestników "Mask Singer" Pomponik zdobył odpowiednio wcześniej.

Reklama

Deszczem w "Mask Singer" była Natasza Urbańska, co niekoniecznie zdziwiło dociekliwych widzów, którzy lubili pobawić się w detektywów. 

Wyraźnie zaskoczona, ale też szczęśliwa Natasza Urbańska po ściągnięciu maski powiedziała kilka słów od siebie.

Joanna Trzepiecińska, zapytała Nataszę, jak czuje się z tym, że tak naprawdę występując w teatrze Buffo, nie ma tam żadnej konkurentki, która dorównywałaby jej umiejętnościom.

Swoje pytanie również zadał Kuba Wojewódzki, który był drugim najbardziej hejtowanym jurorem tej edycji (zaraz po Julii Kamińskiej). Niestety, jego pytanie było bardzo trafne i jednocześnie smutne.

Natasza smutnym głosem odpowiedziała krótko: "to prawda".

"Mask Singer" TVN: Natasza Urbańska wygrała, bo nie było widać jej twarzy?

Teoria ta sprawdziła się wielokrotnie. Pechowa już Natazsa Urbańska, pomimo ogromnego talentu wokalnego nie wzbudzała nigdy szczególnej sympatii widzów. To spiętrzyło tylko listę porażek wokalistki: nie wygrała programu "Jak oni śpiewają", "Tańca z Gwiazdami", ani też nie przeszła do dalszych etapów Eurowizji. Czy "Mask Singer" przełamał jej złą passę?

Fani również w komentarzach na oficjalnym Instagramie @masksinger_tvn po wygranej Nataszy komentowali, że "w końcu coś wygrała". Nie zabrakło też internautów, którzy potwierdzili słowa Kuby Wojewódzkiego:

W finałowym odcinku pojawili się wszyscy uczestnicy tej edycji którzy odpadli przed finałem:

  • Tort - aktor Mateusz Banasiuk
  • Ośmiornica - tancerz Stefano Terrazzino
  • Monster - muzyk Grzegorz Skawiński
  • Wiedźma - blogerka kulinarna Daria Ładocha
  • Róża - prezenterka pogody Dorota Gardias
  • Ważka - aktorka Barbara Kurdej-Szatan
  • Prysznic - trener personalny Qczaj
  • Kot - piosenkarz disco polo Marcin Miller
  • Słońce - piosenkarka Beata Kozidrak

Nataszy życzymy dużo szczęścia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mask Singer | Natasza Urbańska | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy